Pil C dodržal slovo: Pozrite si jeho novinku s Ektorom – Laskavost

Pil C bude tento rok veľmi produktívny, to sľúbil aj vo svojom poslednom vyjadrení na sociálnych sieťach. Fanúšikovia sa ani nestihli poriadne zamyslieť nad tým, čo člen Comebackgangu vlastne sľubuje a už je von nová skladba, na ktorej je aj tento populárny raper.

Pil C na svojom Instagrame pred pár dňami avizoval, že nebude mať toľko priestoru na hranie jeho obľúbeného golfu, pretože sa vo veľkom opäť chystá venovať skladaniu textov, rapovaniu a tvorbe nového albumu.

Málokto ale čakal, že civilným menom Lukáš Kajanovič a hlavná tvár Comebackgangu vydá von novinku hneď vzápätí. Včera totiž svetlo sveta uzrela skladba Laskavost, ktorej autorom je Ektor a na feate sa neobjavuje nik iný ako práve Pil C. Spolupráca s Ektorom pre Slováka rozhodne nie je krokom vedľa, veď Ektor patrí medzi legendy hudobnej scény na Slovensku či v Českej republike.

Laskavost ponúka kvalitné rapy oboch interpretov a nemenej kvalitnú hudbu. Jediným negatívom celej piesne je minutáž, konkrétne 2:46 aj to iba z čisto fanúšikovského pohľadu – priaznivci by vedeli Ektora s Pilom počúvať aj dlhšie ako bola stanovená dĺžka tejto ich spolupráce. Nám ostáva len tešiť sa na to, čo Pil C bude dávať von v najbližšom období. Podľa všetkého sa máme na čo tešiť.

Odporúčame