Sima vs. Aless: Prečo bol medzi nimi konflikt?

Na konflikty, alebo ak chcete, beefy, medzi slovenskými rappermi sme si zvykli. Avšak, aby proti sebe stáli dve ženy, ktoré si dokázali urobiť meno v našej rap game? Tak to tu zrejme ešte nebolo. Aktuálne sa hovorí o konflikte Sima vs Aless. V čom spočíva pomyselné jablko sváru?

Sima vs Aless: O čo ide?

Speváčka, a pre niektorých taktiež rapperka, Sima, bola hostkou v šou tvorcu menom SLAYTIIINA, kde sa rozhovorila o viacerých osobných témach, pričom jej vzťah s Aless bol jednou z nich. V prípade záujmu si môžete celú epizódu pozrieť tu.

Poďme teda rovno k veci, prečo sa Sima nemá v láske s Aless? „Nikdy sme sa nezhodli, neboli sme si blízke, povahovo a ani hudobne. Nevidela som preto dôvod na to, by som s ňou urobila skladbu,“ úprimne sa rozhovorila o Aless Sima.

„Nechcem nikomu ublížiť, takže si myslím, že nie je dôležité to spomínať,“ načrtla nezhody, ktoré medzi oboma interpretkami sú. „To, že sa medzi nami niečo stalo, neznamená, že tá osoba je pre každého zlá,“ myslí si Sima.

„Možno to bolo len v tom období, bolo to aj tak dávno,“ dodala. Čo sa teda medzi Simou a Aless stalo, sa pravdepodobne nedozvieme. Avšak, je zaujímavé sledovať, že beefy a nezhody sa nedejú iba medzi rappermi, ale aj medzi nežným pohlavím slovenského hudobného éteru.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Sima IG, Aless IG

Odporúčame