Separ si na konto pripisuje ďalší úspech: Píše históriu slovenského Spotify

Separ

Separ dosiahol ďalší úspech (Zdroj: Instagram.com/separ_dms)

#Ono sa možno zase zopár múdrych ľudí ozve, že ďalší článok o Separovi… Ale čo máme robiť, keď si na svoje konto pripisuje úspech za úspechom? A aký úspech dosiahol Separ najnovšie? Čítaj ďalej!

Separ vytvoril nový úspech slovenského Spotify

Od albumu Flowdemort sme bez vážnejších pochýb mohli opäť očakávať kvalitný projekt. To Separ samozrejme opäť klasicky doručil, album je super a čím viac tie tracky počúvame, tým viac sa nám páčia.

Nielen, že po vydaní albumu stúpol počet Sepiho mesačných Spotify počúvateľov nad dosiaľ zdanlivo neprekonateľnú hranicu 500 tisíc (to sa však po vydaní nového albumu dalo čakať), ale úspech pokoril aj v dôležitejšej méte. Album Flowdemort si totiž za prvých 24 hodín pripísal 1,2 milióna prehratí, čo sa doteraz žiadnemu slovenskému interpretovi nepodarilo.

A ako takú malú odmenu si líder DMS doprial odmenu za dobre vykonanú v prácu! Potiahni doľava na poste vyššie a dozvieš sa viac!

Separov úspech nepatrí iba Separovi

Toto tvrdenie si hneď vysvetlíme. Ide totiž o to, že v porovnaní so susednou Českou Republikou sa slovenské streamy stále nedoťahujú. Avšak práve táto podpora Separovho nového sóla svedčí o tom, že si ľudia na Slovensku pomaly, ale isto uvedomujú silu streamovania muziky, čo sa dá určite chápať ako ďalší krok vpred pre podporu domácej tvorby. A to je super, no nie?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame