Prečo nie je Future spokojný so spoločným albumom Drakea a 21 Savage?

Future

Future nie je spokojný s Drakeom (Zdroj: www.rap-up.com)

#V rapovej komunite sa šíri klebta, ktorá tvrdí, že raper Future nie je spokojný s tým, že sa Drake rozhodol vydať spoločný album s iným raperom, pretože má pocit, že to znehodnocuje jeho vlastný spoločný projekt s Drakeom What a Time to Be Alive.

Rapera N.O.R.E-a sa na túto fámu opýtali počas jeho vystúpenia v relácii The Breakfast Club tento týždeň. ,,Je tu veľká možnosť, že Future nie je príliš spokojný s týmto albumom Drakea a 21 Savagea,“ povedal moderátor „Drink Champs“. „A vďaka tomu album Drakea a Futurea nie je až taký veľkolepý, to si myslím.“

Charlamagne Tha God sa pridal: „Pretože to robí ich projekt menej dôležitým.“

N.O.R.E. upozornil, že ide len o fámu, ktorú počul „na ulici“. „Nikdy som to nepočul z úst Futurea, nikdy som to nepočul od Drakea, nikdy som to nepočul od 21. Je to údajná veľká fáma, ktorá sa práve šíri.“ Charlamagne však povedal, že neverí, že je to pravda. „Aby bolo jasné, nemyslím si, že Future to tak pravdepodobne cíti. Nemyslím si, že Future je taký malicherný.“ N.O.R.E. ďalej Drakeovi vyjadril podporu za spoluprácu so Savageom.

„Drake sa dozvedá, aký je dôležitý pre kultúru, a šíri to ďalej,“ povedal. „Keď urobíte celý album s 21 Savageom, pri všetkej úcte k 21 Savageovi, teraz ho staviate na úroveň Futurea a Future je pravdepodobne jeden z najvplyvnejších umelcov vôbec.“

Po vydaní v novembri album Her Loss debutoval na prvom mieste v rebríčku Billboard 200 s 404 000 ekvivalentnými jednotkami albumu a priniesol hity ako „Rich Flex“, ktorý sa dostal na druhé miesto v rebríčku Hot 100. Spoločný mixtape Drakea a Futurea What a Time to Be Alive vydaný v roku 2015 sa tiež dostal na prvé miesto s predajom 375 000 ekvivalentných jednotiek albumu za prvý týždeň. Odvtedy ho RIAA certifikovala ako platinový.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Smack v novom songu rozoberá prezidentské voľby v ČR: Bývalí komunisti neexistujú

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame