Potvrdené! Karlos Vémola sa vracia do klietky a stane sa tak v Bratislave: Snom ostáva odveta s Attilom Véghom

Karlos Vémola (zdroj foto: OKTAGON MMA)

#Po porážke, ktorú si odniesol zo zápasu storočia si pýta ďalšie stretnutie s Attilom Véghom. Osobne to prišiel oznámiť v deň všetkých zamilovaných do Šamorína, kde sa začal ďalší zo sviatkov MMA, s názvom OKTAGON PRIME 3.

Návrat už v júni

Organizácia OKTAGON MMA ohlásila na pôde šamorínskeho x-bionic® sphere návrat Karlosa Vémolu. Český Terminátor sa predstaví v klietke už v júni, a to na podujatí OKTAGON 17 v Bratislave. Jeho súperom sa s najväčšou pravdepodobnosťou stane jeden z dvojice Milan Ďatelinka a Grzegorz Siwy. Tí sa spolu stretnú v marcovom súboji OKTAGON 16 v Ostrave. Vémola na tlačovke viackrát zopakoval, že pokoj nájde až vtedy, keď sa v klietke Oktagonu ocitne znovu s Attilom.

Prekvapením tlačovky však bol český bojovník Karlos Vémola, ktorý len pred troma mesiacmi utŕžil tvrdú porážku od slovenského fajtera Attilu Végha. Vémola, ktorý do Šamorína priletel až z Londýna, zažíva po prehre v súboji storočia veľmi ťažké obdobie. Absolvoval operáciu ramena, no na lôžku pacienta sa dlho neohrial, za sebou má už prvé náročné tréningy.

Karlos Vémola (zdroj foto: OKTAGON MMA)

I’ll be back

„S organizátormi Oktagonu sme sa dohodli, že nastúpim skôr, než sme pôvodne plánovali. Chcem ísť do súboja už v júni a zaujímam sa aj o pražskú Štvanici, ktorá je naplánovaná na 25. júla. Som späť v gyme, opäť robím to čo ma baví. Nebude to trvať dlho a I’ll be back,“ povedal Karlos Terminátor Vémola.

Niet lepšieho času na vyznanie citov a svojich najsilnejších emócií, než 14. februára! Hrdinovi súboja z vypredanej Pražskej O2 arény posielal zdrvený Vémola silné odkazy.Keďže Attila so mnou momentálne zápasiť nechce, čo chápem, budem bojovať s tým, kto je hneď pod ním. Nezaujíma ma nejaká trojka, štvorka alebo päťka, chcem ísť do súboja s dvojkou, s fajterom, ktorý je hneď pod Attilom. A odveta príde. Neviem kedy to bude, ale som si istý, že príde“, prehlásil český Terminátor, ktorý sa so svojím hlavným rivalom najskôr stretne už dnes, 15. februára na diváckych lavičkách súboja OKTAGON PRIME 3.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame