Návrhár filmu Batman odhalil, aké ďalšie kostýmy mohol mať hlavný hrdina: Ktorý znak netopiera by si vybral ty?

Návrhár odhalil, aké ďalšie kostýmy mohol mať nový Batman

Návrhár odhalil, aké ďalšie kostýmy mohol mať nový Batman (Zdroj: Warner Bros.)

#Nový Batman s Robertom Pattinsonom sa už v kinách nepremieta a ak ho chceš legálne vidieť, nájdeš ho na streamovacej platforme HBO Max. Ak nevieš, či je film pre teba, prikladám aj našu recenziu. Pattinson netopieriemu mužovi pridal znova niečo, čo nemal nikto predtým. Poďakovať za to môže aj kostymérom.

Glyn Dillon, dizajnér pracujúci v Hollywoode má za sebou už množstvo veľkých projektov. Medzi najväčšie sa radí napríklad Kingsman, Jupiter Ascending či dokonca Star Wars, kde sa priamo podieľal na návrhu masky Kylo Rena. Tá, ako ju z filmov poznáš, je práve Glynov výtvor. Tentokrát dostal ponuku navrhnúť kostým novému Batmanovi.


RECENZIA Robert Pattinson spasil DC: The Batman je skvelý film, ktorý budeš chcieť okamžite vidieť znova


Glyn na svojom Instagrame zverejnil mnohé skice. Napísal k nim: „Pracovať na Batmanovi bolo čudné, Covid nás zastihol len pár týždňov po začiatku nakrúcania. Ale pracovať so svojím úžasným tímom… to bola absolútna radosť a pocta. Všetci sú skvelí v tom, čo robia.“ Spomína aj prácu s režisérom Reevesom a kameramanom Fraserom, vďaka ktorým vyzerá kostým na plátne ešte lepšie.

Súčasťou návrhu kostýmu bolo aj navrhnutie znaku netopierieho muža. Dillon nechcel prerušiť tradíciu a preto pokračoval v práci na tradičnom znaku netopiera. Dohromady predstavil až 24 návrhov, ktoré nájdeš v jeho poste nižšie. Ak by si bol režisérom, ktorý z nich by si vybral ty?


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, comicbook.com, instagram.com/glyn_dillon
Odporúčame