Nový Batman už na Veľkú noc zamieri na streamovaciu službu: Ak si ho nestihol v kine, je načase si ju predplatiť

Batman s Robertom Pattinsonom dorazí na HBO Max už budúci týždeň

Batman s Robertom Pattinsonom dorazí na HBO Max už budúci týždeň (Zdroj: Warner Bros.)

#Nedávny filmový počin DC sme ohodnotili mimoriadne dobre. Nechám ti tu odkaz na našu recenziu. Síce sme boli v kine len raz, chceme nového Batmana s Robertom Pattinsonom vidieť znova. Nuž a streamovaciu služba HBO Max, ktorú vlastní štúdio Warner Bros., nám to na Veľkonočný pondelok aj umožní.


RECENZIA Robert Pattinson spasil DC: The Batman je skvelý film, ktorý budeš chcieť okamžite vidieť znova


Počas dvoch rokov, keď sliedil po uliciach ako Batman, ktorý naháňa strach zločincom, nazrel Bruce Wayne do temného podsvetia Gotham City. Medzi skorumpovanou sieťou mestských úradníkov a vysoko postavených osobností má osamelý pomstiteľ len niekoľko dôveryhodných spojencov – Alfreda Pennywortha a poručíka Jamesa Gordona.

Pre svojich spoluobčanov sa stal jediným stelesnením pomsty. Keď sa sadistický vrah zameria na gothamskú smotánku, záhadné indície zavedú najväčšieho detektíva sveta do podsvetia, kde sa stretne s postavami ako Oswald Cobblepot, Edward Nashton, Carmine Falcone a Selina Kyleová.

Akonáhle vyplávajú na svetlo nepriestrelné dôkazy aj páchateľove desivé plány, musí Batman nadviazať nové vzťahy, usvedčiť hlavného podozrivého, potlačiť korupciu a stať sa symbolom nádeje Gotham City.

HBO drží slovo

Streamovacia stanica HBO Max má za sebou kuriózny rok 2021. Rozhodla sa počas neho vydávať všetky nové blockbustery v kinách a na streame v jeden deň. To sa jej však vypomstilo – a nie len slabými tržbami, ale aj kritikou mnohých tvorcov. Napríklad Christopher Nolan sa rozhodol opustiť materské štúdio a svoj nový film nakrúti pre Universal.

HBO však mení taktiku. Od januára 2022 vydáva svoje blockbustery exkluzívne v kinách a na streamovaciu platformu dorazia až 45 dní od premiéry. To je celkom prijateľné, nakoľko sme fanúšikmi veľkého plátna, ale aj poriadnej domácej zábavy. Ostáva už iba predplatiť si službu, pretože Veľkonočný pondelok bude patril netopieriemu mužovi.

Pattisonov Batman dorazí na HBO Max už 18. apríla a to rovno v 4K a priestorovom zvuku, takže zážitok ako z kina máš zaručený. Potvrdené sú aj české a slovenské titulky, a dokonca aj dabing. Na televíznom kanáli HBO si Batman odbije premiéru až koncom mája. Máš predplatenú službu HBO Max?


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, HBO Max
Odporúčame