FOTO Možnosť, ktorú dostala len hŕstka ľudí na svete: Videli sme epické finále Game Of Thrones na veľkom plátne

Zdroj: Digi Slovakia

#Trvalo to dlhých deväť rokov, no svet na nakoniec dočkal. Fenomén jednej generácie a najúspešnejší (a najdrahší) seriál televíznej histórie, Game of Thrones, sa dočkal svojho konca. Množstvo divákov je spokojných ako sa celý príbeh vo finále uzavrel, no ostatná drvivá väčšina netají sklamanie.

Jedno je však isté, záverečná časť bola epická a po technickej stránke dokonalá. My, spolu s hŕstkou ľudí po celom svete, sme dostali neopakovateľnú príležitosť pozrieť si ju na veľkom plátne. A to všetko vďaka DIGI SLOVAKIA, ktoré svojim zákazníkom, partnerom a fanúšikom seriálu prinieslo jedinečný zážitok v bratislavskom kine Cinemax v Boroch.

Zdroj: Hashtag/Miroslav K.

Vyvrcholenie seriálu Game of Thrones v kine

Tak znel projekt, do ktorého sa DIGI Slovakia v spolupráci s HBO a kinom CINEMAX pustili. Oslovili svojich partnerov, médiá, zamestnancov a v neposlednom rade aj svojich zákazníkov a fanúšikov, ktorých pozvali na exkluzívne premietanie pre viac ako 250 divákov. Pri udalosti, ako je táto, sme rozhodne nemohli chýbať.

Zdroj: Digi Slovakia

„Už v minulosti sme stavili na podobné športové projekty pod názvom Futbal v kine, keď sme vysielali najlepšie zápasy anglickej či španielskej ligy, a tešili sa obrovskému záujmu. Ako praví fanúšikovia seriálu sme boli presvedčení, že rovnako bude fungovať aj dlho očakávaná posledná časť Game of Thrones,“ okomentoval výsledok podujatia Michal Mažár, riaditeľ marketingu a predaja.

Gigantický záujem

DIGI Slovakia zorganizovala akciu, aká na Slovensku ešte nebola. „Finále seriálu si vysielanie v kine jednoducho zaslúžilo. Vďaka partnerom HBO a CINEMAX sa nám to podarilo a tešíme sa, že to dopadlo výborne,“ dodal Michal Mažár. Už počas súťaže o lístky spoločnosť zaregistrovala veľký záujem o toto podujatie. V priebehu týždňa sa do hry zapojilo viac ako 5 000 súťažiacich na sociálnej sieti. Ľudia majú záujem o netradičné veci: spojenie futbalu či epického seriálu s veľkým kinovým plátnom.

Zdroj: Digi Slovakia

Za nás môžeme len dodať, že celá akcia bola naozaj fantastická. Nechýbala dokonca ani fotostena, kde sa prítomní mohli zvečniť a nezabudnúť tak na túto skvelú udalosť. Pokiaľ si nebol jej súčasťou, nezúfaj. DIGI Slovakia v budúcnosti plánuje pokračovať v podobných projektoch vo viacerých mestách na Slovensku. Nezabudni preto sledovať ich facebookovú stránku, nech ti neujde info o žiadnej nadchádzajúcej akcii!

Zdroj: Digi Slovakia
Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa, DIGI SLOVAKIA
Odporúčame