Donášková služba Wolt sa rozrastá, po Bratislave spúšťa aj Košice. Doručovať bude exkluzívne aj z McDonald’s

Zdroj foto: Wolt

Donášková služba Wolt sa po úspešnom vstupe na trh v Bratislave rozhodla rozšíriť svoje služby aj do ďalšej slovenskej metropoly, 28.mája o 10:30 spúšťa svoju prevádzku v Košiciach. Zákazníci si budú môcť jedlo objednať v rámci košického Starého Mesta, tiež v lokalitách Sever, Juh, Džungľa, Kalvária, ale aj na Železníky, Heringeš, Vyšné Opátske, Sídlisko Dargovských hrdinov či do mestskej časti Košice – Západ. Rovnako ako v Bratislave chce Wolt aj na východe Slovenska prinášať výnimočné služby, zákazníci môžu mať svoje jedlo pri dverách už za 30 minút.

Kvalitné doručovanie jedla Wolt dosahuje predovšetkým vďaka spolupráci s obľúbenými reštauráciami, rýchlemu doručeniu do pol hodiny, pozitívne hodnotenej mobilnej aplikácii s jednoduchou navigáciou, ktorá umožňuje ľahko sledovať objednávku aj polohu kuriéra, lokálnemu zákazníckemu servisu, ktorý reaguje do minúty a strategickým výberom doručovacích lokalít. V aktuálnom období navyše Wolt doručuje všetky objednávky automaticky bezkontaktne.

Zdroj foto: Wolt

O metropole východu ako o perspektívnom mieste na expanziu rozhodlo viacero faktorov. “Košice sa neustále vyvíjajú a ekonomicky prosperujú. Sídli tam viacero vysokých škôl a výrazné zastúpenie majú aj IT firmy. Miestna gastronomická scéna posledných pár rokov neustále zlepšuje svoju kvalitu. Centrum mesta je navyše dobre prispôsobené jazde na bicykli,” vysvetľuje Jan Foret, generálny manažér Woltu pre Slovensko a Českú republiku. 

Rovnako ako v Bratislave, aj v Košiciach prechádzal výber reštaurácií prísnym hodnotením. “Reštaurácie sa snažíme vyberať tak, aby sme mali čo ponúknuť každému potenciálnemu zákazníkovi – od pizze a burgrov, cez street food, Áziu a taliansku kuchyňu, až po tradičné slovenské špeciality. Máme veľkú radosť, že Košice nebudú výnimkou a veríme, že vďaka nášmu precíznemu výberu neodídu nespokojní ani náročnejší gurmáni”, dodáva Jan Foret, ktorý zároveň zdôrazňuje, že pre Wolt je najdôležitejšia pozitívna skúsenosť zákazníka.

Zdroj foto: Wolt

Košičania si budú môcť objednať z obľúbených lokálnych reštaurácií ako napríklad Camelot, Pán Ryba, Maiko Sushi, La Hacienda či Smile Street Food, ponuku však doplnia aj známe reťazce ako Burger King, či Subway. Exkluzívne si cez Wolt objednáte aj z obľúbenej siete reštaurácií rýchleho občerstvenia McDonald’s. “McDonald´s sa ako líder v oblasti gastro segmentu neustále snaží rozširovať portfólio svojich služieb a prinášať stále niečo inovatívne s cieľom neustáleho zlepšovania zákazníckej skúsenosti a dostupnosti produktov.  Sme veľmi radi, že aktuálne pribudli ďalšie dve nové reštaurácie pre McDelivery v Košiciach, odkiaľ bude partnerská spoločnosť Wolt dovážať naše jedlo až ku dverám zákazníkov. Aktuálne doručujeme cez Wolt z 11 slovenských reštaurácií, pričom našim plánom je počet reštaurácií zvyšovať,” hovorí Lucia Poláčeková zo spoločnosti McDonald’s na Slovensku.

Aj v Košiciach bude Wolt dodávať svoje služby cez partnerských kuriérov. Ide o flexibilnú pracovnú činnosť, v ktorej si priemerne dokáže človek zarobiť až 10€ / hod.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame