Čo muži nevedia o ženách: Skvelá výzva ukazuje, v čom spočíva skutočná ženská podstata

Photo by Leonardo Quatrocchi from Pexels

#Skúsme sa aspoň na chvíľu nezaujato pozrieť na obraz žien, ktorý nám prezentujú médiá. (Teda ich väčšina.) Často sa viac cení vyumelkovaný výzor žien, než ich vnútorná podstata. To však neznamená, že by sme sa o seba mali prestať starať a vyhýbať sa kozmetickým prípravkom ako čert svätému krížu. Extrém v žiadnom prípade nie je to najlepšie riešenie. No je načase rozbiť falošný obraz o žene a pozrieť sa na skutočné ženy. Z mäsa a kostí. Tie, ktorých sú na svete miliardy. Práve o to sa na Twitteri pred nejakým časom pokúsila výzva #WhatMenDontKnowAboutWomen (Čo muži nevedia o ženách). A reakcie na ňu sú jednoducho geniálne. Prinášame ti tie najlepšie z nich.

#1 Na maličkostiach nám záleží

A poteší nás čokoľvek. Šálka rannej kávy, správa, úsmev či drobnosť. Ak chceš zaujať ženu, nemusíš prenášať hory. Aj maličkosti spravia veľa.

Photo by Jessica Lewis from Pexels

#2 Kašleme na nevyžiadané fotky

Takmer každej žene, ktorá aktívne využíva sociálne siete, aspoň raz za život prišla nevyžiadaná fotka mužského prirodzenia. Vôbec nás to nerajcuje. Skôr naopak. Takéto fotečky svedčia o nízkom intelekte samotného odosielateľa. Ešte šťastie, že sa dajú blokovať užívatelia.

#3 Nie znamená NIE

My, ženy, nerobíme drahoty. Keď povieme nie, myslíme tým nie. Netreba nás presviedčať o opaku. Ak dáš žene kvety či darček, neznamená to, že je ti niečo dlžná. Dať dar je predsa tvoje slobodné rozhodnutie, nič viac.

#4 Aj my vieme plánovať dopredu

Ak sa vzťah posunie na ďalšiu métu a my máme na sebe súpravu luxusnej spodnej bielizne, vedz, že si nebol jediný, kto plánoval sex.

Photo by Charry Jin from Pexels

#5 Iba kamarát

Vieme mať aj mužských priateľov. A to bez toho, aby sme prekročili pomyselné hranice. Náš kamarát nás nemusí vôbec fyzicky priťahovať.

#6 Všetci si tým prechádzame

To, že nechce ísť s tebou na rande, neber osobne. Každý býva niekedy odmietnutý. Aj ženy si tým prechádzajú.

#7 Sloboda

Väčšina z nás sa cíti dobre bez hrubej vrstvy mejkapu a iných vylepšovákov. Okrem toho, vrátiť sa domov a môcť si dať konečne dole podprsenku je pocit na nezaplatenie.

Photo by bruce mars from Pexels

#8 Nemusíš na všetko hľadať riešenie

Keď ti hovoríme o nejakom probléme, nemusíš sa ho snažiť opraviť. Niekedy sa len potrebujeme vyrozprávať, vypustiť paru a nič viac. Muži, ktorí okamžite nenájdu riešenie na akýkoľvek problém, sa väčšinu cítia frustrovaní. Nemusí to tak byť. My sa zaobídeme bez riešenia.

#9 Sme viac, než sa zdá

Každá žena je jedinečná a nemala by sa vnímať len ako sexuálny objekt. Ak sa pokúsiš, nájdeš v nej oveľa viac. To najdôležitejšie skutočne nie je viditeľné očami.

#10 Pozor na otázky!

Radi ťa kontrolujeme. Preto ak sa na niečo pýtame, zbystri pozornosť. Väčšinu už dopredu poznáme správnu odpoveď.

Zdroj: boredpanda.com, twitter.com
Odporúčame