Až 14 príchutí a žiadne nabíjanie: Spoznaj novinku na slovenskom trhu

Elektronická cigareta.

Zisti, podľa čoho si vybrať elektronickú cigaretu. Zdroj: Getty Images

#Chceš si kúpiť elektronickú cigaretu, ale nevieš sa v tom množstve produktov poriadne zorientovať? Priblížime ti, čo dôležité by si si mal všímať, a uľahčíme ti jej výber.

Nakupuj iba u overeného predajcu

Cenná rada hneď na úvod – vždy kupuj výrobok od overených predajcov. Tí by totiž mali ponúkať iba certifikované produkty, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá. To je záruka toho, že dostaneš kvalitný tovar. Pomôcť ti môžu aj recenzie a čo najpresnejšie informácie, ktoré nájdeš napríklad na webe obchodníka. Vopred tak dokážeš predísť zbytočným komplikáciám a problémom.

Na výber máš dva základné druhy

Elektronické cigarety sa rozdeľujú do dvoch základných skupín. Hlavný rozdiel je najmä v spôsobe používania. Prvou je skupina MTL (v anglickom preklade mouth-to-lungs), pričom ide o fajčenie podobné tomu klasickému, takzvanému šlukovaniu. Dym ide najskôr do úst a potom do pľúc.

Druhou skupinou je DL (direct lungs), kde je pre zmenu podobnosť s vodnou fajkou. Ťah z cigarety ide priamo do pľúc, je pre teba oveľa ľahší a chuť príjemnejšia. Okrem veľkého objemu pary do seba pri vdýchnutí dostaneš nižší obsah nikotínu ako pri skupine MTL. Všetko však záleží na tom, čo hľadáš.

BalMY.
Pri e-cigaretách máš na výber dva základné druhy. Zdroj: BalMY

Fajčenie bez starostí o nabíjanie

Pri výbere elektronickej cigarety je dôležitý aj jej tvar a dizajn. Niektoré konkrétne typy e-cigariet pôsobia neforemne, čo ti môže znepríjemniť pôžitok z fajčenia. Jednoducho ti musí sadnúť do ruky a chceš mať s ňou čo najmenej starostí.

To isté platí aj o nabíjaní. Využiť môžeš e-cigarety s nabíjaním cez klasický USB port, čo však vyžaduje mať poruke nabíjačku a zásuvku. Podľa toho, ako často fajčíš, by si mal zohľadniť výdrž batérie. Ďalšou možnosťou je externá nabíjačka na nabíjanie vymeniteľných batérií. Tým úplne najjednoduchším riešením je jednorazová e-cigareta. Dnes už pomerne dlho vydrží a je aj najšetrnejšia k životnému prostrediu.

Vyskúšaj novinku na slovenskom trhu

Hľadáš štýlový dizajn a kompaktné rozmery cigarety, ktorá ti ihneď padne do ruky? Jednorazová elektronická cigareta BalMY je novinka na slovenskom trhu, ktorá nepatrí pod žiadnu tabakovú spoločnosť. E-cigareta ti nahradí až dve krabičky cigariet, pričom si z nej môžeš potiahnuť približne 600-krát. Zmestíš ju do každej tašky alebo vrecka a nepotrebuješ žiadne nabíjanie ani zapaľovač.

Až 14 rôznych príchutí

Pri výbere e-cigarety je dôležitá aj príchuť. Pre mnohých ľudí je práve tá základným kritériom pri výbere. Jednorazová elektronická cigareta od značky BalMY má až 14 príchutí. Tými najpopulárnejšími sú červený melón, citrón – limetka a čerešňa.

Nájdeš však aj originálne príchute mäty, hrozna a ďalšie zaujímavé alternatívy. Kúpiť si ju môžeš priamo na webe alebo na vybraných čerpacích staniciach, v trafikách, shisha shopoch a vo vaping predajniach.

Viac o e-cigarete BalMY

BalMY.
Vyber si príchuť, ktorá ti vyhovuje. Zdroj: BalMY

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou BalMY.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame