#7: Vieme, že sme stratená generácia a aj komu fandiť na futbalových MS

Fauzan Saari/Unsplash.com

#Každý týždeň vám pod menom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Zvyčajne v našich rozhovoroch prinášame pohľady na prácu mladých ľudí, ktorí sú v niečom zruční a ktorí sa dokážu šikovne prezentovať na internete. To platí aj o Krošelke, ktorá je však mladá hlavne duchom. Okrem hračiek tiež háčkuje aj plavky a je tak online mimoriadne obľúbená. Jej tvorbu nám priblížila v rozhovore s Marcelou.

Koncom týždňa odštartovali majstrovstvá sveta vo futbale. Bohužiaľ, opäť bez účasti Slovákov. Ak chcete fandiť aj niekomu inému, ako overeným menám a zaujímajú vás aj outsideri, prípadne zaujímavé príbehy okolo tímov z celého sveta, vybrali sme pre vás päťku, na ktorú by ste mohli upriamiť svoju pozornosť.

Koľkokrát denne si pustíte video z YouTube? Dokážete si ešte predstaviť život bez neho? Aj keď sa to tak môže zdať, YouTube tu nie je odvždy. Preto sme si v článku priblížili jeho históriu a zákulisie jeho vzniku. Keď sme pri internetovej prezencii, ľudia sa zvyknú v mailoch prezentovať občas fakt nevhodne. Ako sa tomu vyhnúť? Skúste 5 tipov, ako správne písať emaily.

V uplynulých dňoch sme vás opäť otestovali a to hneď dvoma kvízmi. Jeden z nich sa zameral na záhoráčtinu, čím nadviazal na kvíz o východniarčine spred pár týždňov. Okrem toho sme sa pozreli aj na zvieraciu ríšu a jej rekordmanov. 

Z pravidelných rubrík nechýbal ani názor, naša redaktorka Mia nás bohužiaľ považuje za stratenú generáciu. Ako to teda je? 

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame