Už ťa viac nemiluje: Toto je 7 krutých dôkazov, ktoré ti rozhodne zhodia z očí ružové okuliare

Photo by Tiko Giorgadze on Unsplash

#Aj ty stále dúfaš, že ten, pri kom si sa ocitla/ocitol, ti ešte opätuje city? Niekedy dúfaš márne. Najmä ak sa z vysneného princa v lesklom brnení vykľuje hlupák zabalený v celofáne. Väčšinu samozrejme býva práve láska dôvodom, prečo vstupujeme do vzťahov. Teda mala by byť tou kľúčovou emóciou, ktorá vás spája.

Avšak tá niekedy vyprchá oveľa skôr, než si myslíme. Toto je 7 krutých znamení toho, že ťa viac nemiluje. Pri ich písaní sme nečerpali zo žiadnych lifestylových magazínov, ale zo skutočných vyznaní ľudí, ktorí sa podelili so svojím zistením.

#1 Jednoducho to cítiš

Photo by Andrew Ly on Unsplash

Boli sme spolu sedem rokov. Zrazu mi prestala vravieť, že ma miluje. Vyhýbala sa mi. Každý normálny človek jednoducho cíti, keď vyprchá láska. Len si klame. A nahovára si, že je všetko v poriadku. Ver mi, nie je. Len ty si to nahováraš.

#2 Stratil záujem

Postupne sme trávili spolu čoraz menej času. Keď prišiel neskoro domov, neobťažoval sa povedať mi, kde tak dlho bol. Už mi ráno nespravil kávu. Pri odchode do práce mi viac nedal bozk. Po dvoch mesiacoch mi sucho oznámil, že ma už prestal milovať.

#3 Klame

Photo by Andrew Neel on Unsplash

Klamal mi v maličkostiach. Najprv som sa nad tým smiala. Ale keď mi tvrdil, že ide na víkend na chatu s kamarátom, prešiel ma smiech. Potrpí si na luxus a pobyt v prírode je preňho stelesnením nočnej mory. Samozrejme, že ma podvádzal.

#4 Prestala sa smiať

Photo by Max Felner on Unsplash

Moja frajerka sa neustále smiala. Nech som povedal akýkoľvek vtip, ktorý nemal hlavu ani pätu, smiala sa na ňom ako šialená. Zrazu som jej začal pripadať trápny a nezaujímavý. Dôvod bol jednoduchý – z jej strany vyprchala láska.

#5 Vôbec sa o seba nestará

Photo by Lee Weng on Unsplash

Prestal sa o seba starať. Z chlapa, ktorý v kúpeľni strávil neúmerne veľa času, kupoval si drahé voňavky a pekne sa obliekal, pretože vedel, že sa mi tak páči, sa stal zanedbaný muž. Celý týždeň dokázal preležať na gauči. Zabudol na osobnú hygienu, tričká si menil po niekoľkých dňoch a prestal sa holiť. Potom mi povedal dôvod. Prestal ma milovať a takto sa správal vraj preto, aby mi to konečne došlo.

#6 Ponižuje ťa

Photo by Anthony Tran on Unsplash

Môj frajer, ktorého mi kedysi všetci závideli, ma z ničoho nič začal na verejnosti zhadzovať. Všetko, čo som povedala, bolo podľa neho trápne. Vysmieval sa z mojej postavy, keď som si dala v spoločnosti koláč, zhodil ma pod čiernu zem. O láske z jeho strany už viac nemohlo byť ani reči.

#7 Si preňho vzduch

Photo by Gokil on Unsplash

Mohli sme byť v jednej miestnosti celý deň, no sotva si všimol, že som tam. Vôbec ma nepočúval, na všetko, čo som sa pýtala, mi dával jednoslovnú odpoveď. A ja som si naivne myslela, že to je prechodné obdobie, ktoré čoskoro pominie! Veľmi som sa mýlila. Bol to začiatok nášho konca.

Väčšina tých, ktorí zažili bolestivú statu lásky (ex)partnera na vlastnej koži, sa zhodnú na jednom. Človek jednoducho vycíti, keď absentujú city. Len treba veriť svojej intuícii. Tá našťastie (či bohužiaľ) len málokedy sklame.

Zdroj: reddit.com
Odporúčame