VIDEO Vojna v slovenskom rape pokračuje: Moloch si nedáva pokoj, v novom disse nakladá Spiritovi

Moloch Vlavo (zdroj: facebook.com/MOLOCH.DD)

#Odpoveď mu trvala tri mesiace a stále si nedá pokoj. Potom, čo sa zdalo, že jarný beef medzi Molochom Vlavo a členmi H16, do ktorého bol zapletený aj P.A.T., je už minulosťou, petržalský raper posiela Majkovi Spiritovi nový diss track. Ten sa volá Halooo a je už tretím Molochovým klipom v poradí, ktorý útočí na slovenskú scénu takzvaných áčkových raperov.

V klipe i texte v podstate Moloch pokračuje na stále tú istú nôtu. Akurát k bitkárom, ktorí svoje scény točili v Brne, pribudli tiež sexi dievčatá a text je priamo mierený na Spirita. Ten si mimo iného musí vypočuť, že je prefetovaná hlava, šaman a budhista, ktorý praje Molochovi smrť, že má preložené americké texty, predskakuje Petrovi Nagyovi a jeho mama o ňom napísala knihu.

Tiež sa dotkne aj ďalších dvoch členov H16, keď Ciga a Otisa označí za Spiritove dcérky. Vracia sa tiež k dobre známemu incidentu z bratislavskej Vodnej veže spred viac ako dekády.

Ťažko očakávať, či zo strany H16 príde nejaká odpoveď. Spiritova reakcia z júna sa totiž volala Prvý a posledný a členovia petržalskej zostavy v minulosti zvykli dissy zo strany Molocha a Druhej strany ignorovať. Na druhej strane, Moloch už iné skladby ani nepíše, takže preňho je zjavne táto téma nevyčerpateľná.

Ak vás zaujíma celý vývoj vojny v slovenskom rape, ktorú rozpútal Moloch a chcete si pozrieť aj staršie videá, nájdete ich zmapované v tomto článku.

Odporúčame