5 typov tenisiek, ktoré budú túto jeseň trendy: Určite si vyberieš, hodia sa takmer na každú príležitosť

unsplash.com

#Sú pohodlné a štýlové zároveň. Tenisky sú súčasťou šatníka takmer každej ženy a najmä na jeseň sa stávajú mimoriadne obľúbeným kúskom. Jesenné teniskové trendy prinesú so sebou aj niečo z minulých rokov. Toto je päť typov tenisiek, ktoré by si si mala určite zaobstarať:

Chunky sneakers

Takmer všetky známe značky už minulý rok predstavili najnovšie kolekcie tohto typu tenisiek. Túto jeseň  sa k nám opäť vracajú a tak ich môžme vidieť naozaj všade. Inovatívny dizajn spolu s kombináciou zemitých farieb je to, čo zaujme nielen teba, ale aj ostatných ľudí v uliciach.

https://www.instagram.com/p/B0AhettAYY6/

Tenisky na platforme

Nemali byť priveľmi vysoké, ani zas príliš nízke. Skús teda zvoliť strednú veľkosť platformy, optimálna by bola dĺžka asi desať centimetrov. Momentálnym hitom je kvetinová potlač, tak sa ju neboj preniesť aj na svoje tenisky.

https://www.instagram.com/p/B1RTlXAFfYL/

S neónovými prvkami

Neónová farby ozvláštni jednoduché čierne či biele tenisky. Niekoľko známych značiek ako Fila, Nike, Converse či Adidas sa rozhodlo neónové prvky zakomponovať do svojich modelov športovej obuvi. Neón dodá teniskám šmrnc a vďaka nemu nebudú pôsobiť príliš jednoducho.

https://www.instagram.com/p/B0zg-4qFlEj/

Batikový vzor

Je úplne jedno, na akých typoch tenisiek budeš tento vzor nosiť. Plátenky, tenisky na platforme alebo členkové tenisky… Dôležité je, aby si mala batikový vzor na celých teniskách a aby bol poriadne farebný. Skvelé je, že si takéto tenisky dokážeš vyrobiť sama doma a podľa svojich predstáv.

Zvieracie vzory

Leopardia, hadia či zebria potlač. Vzory sa nosili minulý rok a tento rok opäť nebudú výnimkou. Oveľa viac trendy pôsobia na športových teniskách. Pozor však na to, aby si nekombinovala viacero vzorov naraz. Aby tenisky vynikli, mali by byť jediným vzorovaným prvkom v tvojom outfite.

Odporúčame