Zima Slovákov od cestovania neodradila, práve naopak: Aha, ako trávia toto ročné obdobie!

Foto: unsplash.com

#Patríš k milovníkom zimy, snehu a vianočného obdobia, alebo by si sa najradšej zbalil, sadol na prvé lietadlo a ocitol sa v nejakej krajine s tropickým počasím? Jedno je ale isté. Ľudia cestujú aj počas decembra a ak si si myslel, že oproti letu je to o veľký počet menej, si na omyle. Práve naopak.

Vďaka nášmu Instagramu @hashtag.sk sa aj ty môžeš ocitnúť na rôznych miestach nášho sveta. Cestovateľské fotografie patria k našim obľúbeným a aj preto sme sa rozhodli založiť hashtag #cestujemshashtagom. Vďaka tomu, že si ho ľudia píšu pod svoje zábery vieme, kde sa nachádzajú a ako si užívajú dané dni.

Skús si aj ty pod svoj cestovateľský záber dať #cestujemshashtagom a radi ťa zazdieľame u nás v instastories, na feede alebo tak, ako je tomu aj teraz – v našom článku. Pozri sa na to, kde sú aktuálne Slováci. Nechýba slnečné Grécko, Monako či naše zasnežené veľhory.

View this post on Instagram

Tých vianočných tu už máme dosť však ? 🙈 Raz by som chcela stráviť Vianoce niekde v teple ~ nejak takto 📸 a najlepšie tie nasledujúce 🎄🏝 Ak som niekomu narušila vianočný IG feed, predstavte si namiesto mora ~ sneh a namiesto červených šiat ~ červený vianočný sveter 🙋🏻‍♀️ a máte takmer dokonalú vianočnú fotografiu🎄Užite si vianočný čas presne tak, ako to máte radi ! Napríklad ~ ja si idem práve zaplávať 🤪😘 #loveyouall #christmasmood #christmas #christmastime #christmas2018 #monaco #monaco🇮🇩 #france #sea #reddress #montecarlo #favorite #favoriteplace #travel #travellover #travelling #travelgram #travelingram #dnescestujem #dnesletim #cestujemshashtagom

A post shared by Zuzka Ľuptáková (@____zuzka____) on

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií