Ženy po nich túžia, sestry ich nenávideli: Vlasy ako prekážka, učarovali aj Lagerfeldovi

Facebook/UrbanBushBabes

#Vlasy patria odpradávna k ženskej korune krásy, ktorou dokážu opantať zmysly nejedného muža. Nezáleží na tom, akú majú farbu, dôležité je, aby boli zdravé, husté a dlhé. Ak to tak nie je, stoj čo stoj sa ženy snažia túto chybičku odstrániť. Používajú množstvo prípravkov, alebo volia umelšie metódy a svoje vlasy si dávajú zahusťovať s cieľom mať krásnu hrivu.

To ale nie je prípad dvoch sestier z Baltimore. Ich mimoriadne husté a zároveň dlhé vlasy sa stali prekážkou a niečím, čo im spôsobovalo komplexy. Až časom, keď špeciálne prípravky alebo technológie nepomáhali sa zmierili s tým, že iné to už nebude a prijali sa také, akú sú. Uvedomili si, že ich odlišnosť ich robí jedinečnými a nakoniec to využili vo svoj prospech. Ich hrivami sa nechal inšpirovať aj svetoznámy a uznávaný Karl Lagerfeld.

Sestry sú na internete známe pod UrbanBushBabes, kde uverejňujú svoje fotografie a snažia sa šíriť osvetu, že ženy sú krásne presne také, aké sú, bez akýchkoľvek zásahov. Pozrite sa na Ciprianu Quann a TK Wonder  a posúďte, či sú husté vlasy vždy výhodou.

Odporúčame