Zaži slávnostnú premiéru akčného fantasy: SÚŤAŽ, ktorú nesmieš zmeškať

Foto: itafilm.sk

#Miluješ dobré filmy a rád si ich užívaš v kine? Potom zbystri pozornosť, máme tu pre teba ďalšiu súťaž.  Tentokrát  sú v hre pozvánky na slávnostnú premiéru akčného fantasy Venom. O čom to je?

Tom Hardy sa už čoskoro predstaví ako jeden z najznámejších komiksových antihrdinov od Marvelu. Keď sa novinár Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého, informuje cinemax.sk. Trailer sľubuje, že pôjde o peckovú snímku.

Ty si tento film spoločne s osobou, ktorú máš rád, môžeš užiť ešte skôr, ako všetci ostatní. Slávnostná premiéra, na ktorú máme pre teba pozvánku, sa bude konať už v stredu 3. októbra o 19:00 v sále IMAX kina CINEMAX Bory. Daná sála má najlepšie technológie, ktoré predstavujú skutočnú špičku vo svete kinozábavy. Stačí, ak sa na našom Instagrame @hashtag.sk zapojíš do súťaže, ktorá prebieha do 27.9.2018. Poponáhľaj sa, tvoja šanca na výhru je obrovská a takáto ponuka sa neodmieta.

Odporúčame