Zápas storočia sa blíži a ty na tom môžeš pekne zarobiť: Stávkové kancelárie majú jasno v tom, kto vyhrá súboj Végh vs. Vémola

Attila Végh a Karlos Vémola

Attila Végh a Karlos Vémola (zdroj foto: facebook.com/pumuklivegh)

#Oktagon 15 už skutočne klope na dvere. Uskutoční sa už o dva dni (9. novembra) v Prahe a my si užijeme tú najväčšiu lahôdku, akú sme kedy mohli v našich končinách vidieť. Slovák Attila Végh a Čech Karlos Vémola sú to najlepšie, čo nám môže naša scéna poskytnúť. Nie nadarmo sa zápas prezentuje ako zápas storočia.

Kto je Attila Végh? Drsný fighter s úsmevom na tvári, majster Európy a šampión Bellatoru

Billboardy, rôzne videá na YouTube, či príspevky na Instagrame. Zápas sa rieši a propaguje jednoducho všade. A kto bude víťazom? Fanúšikovia sa rozdelili do dvoch táborov hneď, ako bol oficiálne zápas ohlásený. Prví tvrdia, že Attila vyhrá v postoji, v ktorom je jednoznačne lepší. Druhá, početnejšia skupina si zasa myslí, že Karlos dostane nášho bojovníka na zem, na ktorej je Čech takmer neporaziteľný.

Stávkové kancelárie stále favorizujú ako víťaza tohto očakávaného súboja Vémolu, a to hlavne kvôli tomu, že je minimálne v psychicky lepšej pozícii po tom, čo Attila svoj posledný zápas prehral. Pokiaľ však nášmu bojovníkovi veríš, jeho kurz na výhru je 4,00, takže v prípade sto eurovej stávky sa môžeš tešiť hneď zo štyroch stoviek.

Kto je Karlos Vémola? Terminátor začínal ako profesionálny kulturista, dotiahol to až do slávneho UFC

Pokiaľ si však hazardér (prípadne vieš o zápase niečo, čo my nie), môžeš si staviť aj na to, že celý súboj bude trvať menej ako 60 sekúnd. V takomto prípade je kurz 15,00. Ak si myslíš, že česko-slovenský súboj nakoniec skončí remízou, pri kurze 55,00 a 100 eurovej stávke by si sa tešil s poriadne peknej sumy (5 500 eur). Budeš zápas sledovať? Kto podľa teba vyhrá?

Zdroj: oktagonmma.cz, nike.sk, tipsport.sk, ifortuna.sk
Odporúčame