Sú to najlepšie u nás, bude to zápas storočia? Végha motivuje trash talk, Vémola sa chce zapísať do histórie

Zdroj: YouTube.com/OKTAGON MMA

#Oktagon 15 sa uskutoční už 9. novembra v Prahe a my si užijeme tú najväčšiu lahôdku vôbec. Slovák Attila Végh a Čech Karlos Vémola sú to najlepšie, čo nám môže naša scéna poskytnúť. Nie nadarmo sa zápas prezentuje ako zápas storočia. V predošlom článku sme vám odprezentovali názory fanúšikov, ktorých konfrontoval samotný Karlos. Dnes si však detailnejšie priblížime samotný zápas aj so zaujímavosťami okolo neho.

Kto z nich je favoritom?

Fanúšikovia sa rozdelili do dvoch táborov, hneď, ako bol oficiálne zápas ohlásený. Prví tvrdia, že Attila vyhrá v postoji, v ktorom je jednoznačne lepší. Druhá, početnejšia skupina si zasa myslí, že Karlos dostane nášho bojovníka na zem, na ktorej je Čech takmer neporaziteľný. Stávkové kancelárie taktiež favorizujú fightera, ktorý bude v O2 aréne doma. Aktuálny kurz na Karlosa je 1,22 a na Attilu až 4,00.

Karlos má momentálne lepšiu formu a trhal jedného súpera za druhým. Tým posledným bol Frankenstein. Attila naopak svoj posledný zápas prehral. Bolo to počas Oktagonu 12 v Bratislave a jeho súperom bol Zwicker. Psychicky je teda hore Karlos, no Attila môže veľmi milo prekvapiť.

Zapísať sa do histórie

Vo viacerých rozhovoroch, v ktorých sa objavili bolo vidieť, kto má väčšiu chuť po víťazstve. Karlos vidí tento zápas, ako životnú šancu, vďaka ktorej sa navždy zapíše do histórie. A rovnako aj do pamäti fanúšikov ako „ten najlepší“.
Faktom je aj to, že víťazstvo mu môže pomôcť vrátiť sa do prestížneho UFC.

Attila bol v rozhovoroch ten tichší. Tvrdí, že trash talk od Karlosa ho motivuje a nikto nevie, čo sa skutočne deje v jeho hlave. A ako tvrdo trénuje.

Obaja protagonisti sa tiež stretli pred mikrofónom vo videu Oktagon Majk, ktoré má za pár dní viac ako 350-tisíc zhliadnutí. Aj to hovorí o tom, ako veľmi očakávaný je súboj českého a slovenského borca.

Oktagon 15 aj so zápasom storočia sa teda uskutoční už 9. novembra v pražskej O2 aréne. Kto sa podľa teba nakoniec stane víťazom?

Odporúčame