Kto je sexi žena v plavkách z finále Ligy majstrov? Za vybehnutie na trávnik jej vymazali profil

Foto: instagram.com/vitalyzdtv/

#Po tohtoročnom finále Ligy majstrov sa hovorí buď o víťazstve Liverpoolu alebo o žene, ktorá vybehla na madridský trávnik počas zápasu. V mimofutbalových kruhoch to je hlavne asi druhá téma. Kto je teda to sexi dievča v plavkách a prečo narušila zápas?

Internetový pár

Dievča, ktoré zamotalo hlavu nejednému futbalovému fanúšikovi (a tiež futbalistom a funkcionárom) sa volá Kinsey Wolanski, na internete známa ako Kinsey Sue. Ide o modelku a frajerku ruského youtubera Vitalyho Zdorovetského.

Práve jeho meno, respektíve jeho stránku Vitaly Uncensored propagovala na plavkách, v ktorých bola oblečená. Ide o jeho projekt, ktorý má jednoduchý popis „Divoké pranky. Prsia + zadky. Žiadne pravidlá.“ Mimo toho však Vitalyho videá na Youtube odoberá 10 miliónov ľudí.

Instagram ju potrestal

Kým Vitaly si musí po tomto virálnom víťazstve mädliť ruky, popularitu to zdvihlo aj jeho priateľke. Okrem toho, že je Kinsey priateľkou youtubera, živí sa aj ako modelka so špecializáciou na plavky. Čo vlastne dokázala aj v sobotu.

Kinsey Sue na Instagrame narástla od sobotného finále z 300-tisíc followerov v piatok 31. mája (čo je samo o sebe úctyhodné číslo) na takmer 3 milióny. A vtedy zasiahol Instagram, ktorý jej profil suspendoval. Kinsey tak nájdete už len na Twitteri, na Instagrame nie. Práve na Twitteri uverejnila aj video po incidente.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

That’s my FUCKING GIRLFRIEND 🤫 @kinsey_sue #vitalyuncensored

Príspevok, ktorý zdieľa Vitaly (@vitalyzdtv),

Na štadióny má vstup zakázaný

Pre Vitalyho nejde o prvý podobný úspech. Samému sa mu podarilo vybehnúť na štadión počas finále majstrovstiev sveta vo futbale v roku 2014 v Brazílii. Ako napísal na svojom Instagrame, odvtedy má zakázané vstúpiť na akýkoľvek štadión, napriek tomu sa mu podarilo vidieť jeho sexi frajerku vbehnúť na trávnik z tribúny. V prestrojení.

Teraz bude musieť do prestrojenia hádzať aj svoju polovičku, keďže ju samotnú čaká podobný ban, ako jeho. Hoci je už na slobode, zvyšok finále si musela užívať v „štadiónovej“ väzbe.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vitaly (@vitalyzdtv),

Odporúčame