Legendárny Warcraft v mobile? Blizzard zverejnil nadupaný trailer, z ktorého priam srší energia!

záber z traileru k hre Warcraft

Štúdio Blizzard zverejnilo nový trailer k hre Warcraft (Zdroj: YouTube/GameSpot Trailers)

#Herné štúdio Blizzard len pred pár hodinami zverejnilo trailer k novej Warcraft Arclight Rumble, voľnej strategickej hre pre jedného hráča, ktorá má vyjsť koncom tohto roka. Mobilná hra obsahuje zberateľské Warcraft postavy, ktoré budú môcť hráči ovládať, aby porazili zlých vodcov vo svete Warcraftu.

Staré postavy v nových mapách

Hráči budú mať na výber zo stavania armád s piatimi dobre známymi tímami –  Aliancia, Horda, Beast, Nemŕtvi a Blackrock. Na výber budeš mať režim pre jedného hráča alebo sa postaviť proti sebe v bojoch PvP. Arclight Rumble bude obsahovať viacero režimov, vrátane Conquest, Dungeons, Raids a Co-Op. Hra obsahuje celkovo viac ako 60 Warcraft postáv, s možnosťou odomykať nové zručnosti a vylepšovať postavy, keď postupujete na vyššiu úroveň.


Zisti, ako vyzerala história Doty 2: Od Warcraft 3 až po najväčšie eSport podujatie na svete


Webová stránka hry obsahuje ešte viac podrobností o pripravovanom titule, napríklad možnosti predregistrácie, aby si mal ďalšie podrobnosti (vrátane dátumu vydania, ktorý zatiaľ nebol oznámený) vždy po ruke. Nová mobilná hra ponúka nezameniteľnú príležitosť pre fanúšikov, aby sa opäť nadchli pre svet Warcraft.


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s našim maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, engadget.com
Odporúčame