Walkman vstal z popola: Koľko stojí moderná mašina na počúvanie rapu?

Sony predstavilo nový model Walkmanu. ZDROJ: YouTube.com/Sony - Global + techbox.sk

#Teda, nemusíš na nej samozrejme počúvať vyslovene iba rap, ale my v našej redakcii si to inak asi predstaviť ani veľmi nevieme, haha. Každopádne ide o to, že značka Sony po štyroch dekádach prináša na trh modernú verziu legendárnej mašinky Walkman.

Iste, aj my sme sa pri prvom počutí o tejto novinke chytali za hlavu, že načo v dobe smartfónov niekto (opäť!) vymýšľa samostatnú krabičku na hudbu úplne zvlášť? Nuž bolo teda na mieste očakávať nejakú pridanú hodnotu a tú sme prakticky dostali vo väčšej miere, než sme si mohli domýšľať. Avšak je otázne, či to niekomu vôbec za tú sumu bude stáť.

Ide totiž o to, že ako informuje portál Unilad, zariadenie s označením NW-A306 bude stáť cez 400€.

Toto je Walkman novej generácie

Ak sa aj ty chytáš za hlavu spolu s nami, ešte sekundičku počkaj. Za tú cenu má totiž nový Walkman skutočne čo ponúknuť. Na rozdiel od mobilných telefónov tu môžeš rátať s výdržou batérie až 36 hodín. Ďalšou samozrejmosťou je parádny dizajn, ale najmä technická stránka tejto veci. Ide totiž o to, že nový Walkman ponúkne extrémne vysokú kvalitu prehrávanej hudby. Resp. môžeš od toho vlastne očakávať to, ako to samotní tvorcovia hudby pri tvorbe danej skladby zmýšľali. To možno priemerný každodenný poslucháč nezistí, ale je to fajn fíčurka na odôvodnenie takej vysokej ceny.

A čo ty? Dáš tejto mašinke šancu aj po štyridsiatich rokoch?

Rytmus a Igor Kmeťo ti zaručene vytvoria úsmev na tvári (Tisíc a jeden flow)

Zdroj: Unilad.com
Odporúčame