Rytmus a Igor Kmeťo ti zaručene vytvoria úsmev na tvári (Tisíc a jeden flow)

Rytmus ASAL

Rytmus a Igor Kmeťo v novom klipe Asal. (zdroj: @DONFANTASTICKYPESS)

#Rytmus opäť dokázal, že už keď si myslíš, že si od neho videl všetko, tak príde s niečím, čo ti vystrelí poistky. Tentokrát je to videosingel s názvom Asal (Úsmev), ktorý je súčasťou filmu Invalid, ktorý uvidíme v kinách už tento rok.

Na feate je aj jeho bratranec Igor Kmeťo mladší, s ktorým takmer každý rok vyjde spoločná skladba, ktorá zbúra všetky postavené bariéry. Využitie princípu „tisíc a jeden flow“ tu platí 10-násobne, takže si môžete vychutnať spevíky, ktoré ti vyčaria úsmev na tvári, presne tak, ako sa volá aj skladba samotná.

Cením, že Rytmus si aj po toľkých rokoch dokáže udržať nepredvídateľnosť a veľkú mieru humoru, ktorú využíva nielen vo svojej tvorbe, ale aj na sociálnych sieťach. Soundtrack teda vypálil a už len stačí podporiť svojou návštevou aj kino, keď film vyjde na svetlo sveta. Rytmus v ňom bude hrať rómskeho úžerníka a dočkáme sa určite bizarných situácii, rovnako ako v tomto klipe. Autor hudby je Janko Lehotský (Františkov otec zo Susedov, ak by si náhodou zabudol, neheh), pričom autor textu je legendárny Kamil Peteraj. Rómsky text zastrel Matúš Bagar a celé to dal dokopy Igor Kmeťo v jeho štúdiu.

Réžie filmu sa zhostil Jonáš Karásek, pre ktorého to bude už tretí film po komerčne úspešných filmoch Kandidát a Amnestie. V snímke sa predstavia aj Ivo Gogál, Oľga Belešová, Sväťo Malachovský, Sáva Popovič, Sandra Lasoková, ale aj raperi, čiže spomínaný Rytmus, Majk Spirit v úlohe policajta a trio hip-hopových mien doplní raper Vec, uvádza Cinemax.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame