Sony ohlásilo tri nové seriály podľa úspešných hier: Dáš prednosť Horizonu, God of War alebo Gran Turismu?

Seriálu sa dočká aj Kratos

Seriálu sa dočká aj Kratos (Zdroj: Sony Interactive Entertainment)

#Po februárovej premiére snímky Uncharted, ktorá vôbec nebola takým prepadákom, akým mohla byť, je načase pozrieť sa aj na seriálovú tvorbu úspešných PlayStation hier. Počas posledného týždňa Sony ohlásilo tri nové projekty, na ktoré sa môžeme tešiť.

Už teraz netrpezlivo čakáme na minisériu The Last of Us z dielne HBO na čele s Pedrom Pascalom. Vo výrobe je taktiež seriál Twisted Metal a celovečerák Ghost of Thushima pod režisérskym dohľadom Chada Stahelskeho. Toto však nie je tá novinka, ktorú sme ti chceli predstaviť. Seriálového spracovania sa dočkajú tri úplne iné PlayStation exkluzivity.


Rebríček najlepších hier na PlayStation: Hral si už všetky, alebo si niektoré pridáš na wishlist?


Kratos, Aloy aj známe závodné trate

Aj keď veľa informácii o nových pripravovaných projektoch ešte nevieme, zatiaľ nám stačí vedieť, o aké hry pôjde. Spracovať God of War do seriálovej podoby bolo len otázkou času. Nové dobrodružstvo Kratosa a jeho syna Atreusa bol určite výnimočný herný víkend nie len pre nás, ale aj pre milióny iných hráčov. Ešte by sme však radi vedeli, ktoré herci budú obsadení do hlavných úloh – ak by to boli dabéri, brali by sme ich všetkými desiatimi.

Druhým oficiálne ohláseným projektov bude Horizon. Nakoľko vo februári vyšiel druhý herný diel a vo výrobnej fáze je ešte tretí, očakávame až tri série. Ak by každá jedna z nich mapovala samostatnú hru, budeme sa len tešiť. Navyše výprava môže v seriálovej podobe parádne zažiariť. Daj nám vedieť do komentára, ktorá herečka by mala hrať hlavnú hrdinku Aloy.

Čo však s tretím pripravovaným seriálom? Gran Turismo je závodná hra v reálnych lokáciách a s reálnym ovládaním. V predaji je aktuálne titul s číslom 7, ktorí si kritici mimoriadne pochvaľujú. Dokázal by však seriál prekonať F1: Drive to Survive, ktoré má dnes obrovskú základňu fanúšikov? To je otázka, s ktorou by si mali v Sony poradiť.

Na ktorý seriál sa najviac tešíš?


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, pushsquare.com
Odporúčame