Vypracované telá, svaly a krásne ženy: Do Bratislavy pricestujú najlepšie fitnessky, budú tu majstrovstvá sveta

Zdroj foto: Jakub Kopček/ EastLabsPhoto

#Bratislava sa v tomto roku stane dejiskom Majstrovstiev sveta vo fitness žien. Najlepšie fitnessky z celého sveta pricestujú práve na Slovensko, aby bojovali o cenné kovy v najprestížnejšej súťaži celého roka. Bratislava a Slovenská asociácia fitness, kulturistiky a silového trojboja, ktorá šampionát organizuje, sa na udalosť už poctivo pripravujú. V rámci príprav uverejnili aj video, v ktorom predstavujú fitness súťaženie.

V Bratislave budú súťažiť ženy v kategóriách fitness, bikinifitness, bodyfitness, ženská kulturistika a wellness fitness. Okrem toho však uvidíme aj kulturistov a to v kategóriách zmiešané páry (kde budú súťažiť spolu so ženami vo dvojiciach) a mužské fitness.

Do bojov zasiahne určite aj mnoho domácich pretekárok, ktoré počas celej jesennej sezóny súperili na mnohých domácich aj zahraničných súťažiach. Definitívne nominácie si potvrdili na Grand Prix Slovakia v Piešťanoch počas minulého víkendu. Najlepšie fitnessky teda uvidíme aj v Bratislave a popri silných Ruskách, ktoré v tomto športe udávajú trendy by ste mali určite sledovať aj naše reprezentantky. Kto napokon uspeje sa dozvieme od 30. novembra do 1. decembra.

Sleduješ aj ty svet fitness?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame