Herný newsfilter: Vo filmoch a seriáloch Warhammer 40,000 si zahrá svetoznámy herec

Henry Cavill ako Superman

Vo filmoch a seriáloch Warhammer 40,000 si zahrá aj svetoznámy herec (Zdroj: Clay Enos/TM & DC Comics)

#Koniec roka priniesol niekoľko darčekov. Pre štúdio Insomniac Games dokonca jeden veľký, avšak nechcený. Naopak, fanúšikovia Warhammer 40,000 sa tešia z prípravy seriálov a filmov, v ktorých pravdepodobne uvidíme aj známeho herca Henryho Cavilla.

Nechcený vianočný darček

Masívny únik dát populárneho štúdia Insomniac Games, ktoré nedávno vydalo hru Marvel’s Spider-Man 2, odhalil nasledujúce hry, ktoré štúdio plánuje vydať. Máme tu tak ďalšiu obeť ransomvérového útoku, ktorého výsledkom je zverejnenie neverejných dát na internete. Takéto Vianoce určite nikto zo zamestnancov nečakal.

Vyzerá to tak, že okrem očakávanej hry Marvel’s Wolverine pracuje štúdio aj na hre s názvom Venom, inšpirovanej známou komiksovou postavou. Podľa očakávaní v neskorších plánoch figuruje aj ďalší Spider-Man a Ratchet & Clank. Pomyselnou čerešničkou na torte má byť hra zo sveta X-Menov. V skratke by sa dalo povedať, že Insomniac Games pracuje na veľkých tituloch, ktoré budú smerovať k získaniu viacerých koncoročných ocenení.

Nič to však nemení na fakte, že tvorcovia takto ukázali svoje plány skôr, než by chceli. Podobný prípad sa stal aj Microsoftu, no vtedy išlo výlučne o ľudské zlyhanie pri nahrávaní podkladov k súdnemu sporu. Tentokrát sme svedkami krádeže dát.

Henry sa vracia

Výrobca hry Warhammer 40,000, spoločnosť Games Workshop, uzavrel dohodu s Amazonom, ktorá umožňuje preniesť postavy a príbehy známeho fantasy sveta na veľkú obrazovku. Britský herec Henry Cavill, ktorý sa preslávil najmä účinkovaním v role Supermana a Geralta, bude výkonným producentom.

Oznámenie prichádza rok po tom, ako spoločnosť so sídlom v Nottinghame prvýkrát oznámila, že rokuje o spolupráci so službou Prime Video od Amazonu. V súčasnosti sa formuje tím scenáristov, ktorí majú preniesť svet Warhammeru na obrazovky, uviedla spoločnosť na svojej komunitnej webovej stránke.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tápaš vo vzťahoch? Kašli na mýty a napíš mu prvá, radí psychoterapeut

Spolupráca bude pokračovať až po vzájomnej dohode týkajúcej sa smerovania filmov a seriálov medzi spoločnosťou Games Workshop a Amazonom. Ako už bolo vyššie spomenuté, Henry Cavill, veľký fanúšik hry Warhammer 40,000, sa v projekte výrazne angažuje a je pripravený účinkovať v čomkoľvek, čo Amazon nakoniec vytvorí.

V skratke na záver

  • Final Fantasy 7 Rebirth bude obsahovať „úplne nové mestá“, ktoré sa nenachádzajú v pôvodnej hre pre PlayStation, prezradilo Square Enix.
  • Očakávaný Ark 2 je stále naplánovaný na koniec roka 2024, uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Snail Games.
  • Spoločnosť Activision Blizzard ukončí svoj hybridný pracovný model pre zamestnancov divízie QA už budúci mesiac.
  • Hra Suicide Squad: Kill the Justice League sa dočkala ďalšieho odkladu, avšak tentokrát len pre verziu Epic Games Store.
  • Square Enix prezradilo, že Final Fantasy 7 Rebirth bude obsahovať „úplne nové mestá“, ktoré sa nenachádzajú v pôvodnej hre pre PlayStation.

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, bbc.com, ign.com
Odporúčame