Viktor Sheen ide s kožou na trh: Fanúšikovia (nielen) CZ rapu sa majú na čo tešiť

To, čo bolo počas minulého týždňa deklarované sa teraz stáva skutočnosťou. Český rapper Viktor Sheen sa chystá dať von nové veci. Najprv sa špekulovalo či prinesie nový track, ale všetko nasvedčuje tomu, že to bude nový album. Práve dátum siedmy október 2020 je pre priaznivcov tohto českého interpreta veľmi dôležitý. Prečo? Naznačil to samotný Viktor. 

https://www.instagram.com/p/CGAoKxvDOdl/

Určite si pamätáte ešte posledný Viktorov album, v ktorom hrali prím predovšetkým farby čierna a biela. Tomu Viktor Sheen vtedy prispôsobil aj vzhľad toho, čo postoval, pričom teraz všetko nasvedčuje tomu, že podstatou budú pestré farby a farebnosť. Údajne by malo ísť o nový album, ktorý bude niesť názov „Barevní svět“, respektíve niečo podobné. Niektorí priaznivci to už berú ako hotovú vec, ale počkajme si na to, kým to potvrdí alebo vyvráti samotný Viktor.

Viktor Sheen na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že kľúčovým termínom je 7.10.2020, konkrétne čas 19:00 a taktiež dodal, aby sledovali jeho kanál na video platforme YouTube. Čo nás tam čaká? Najreálnejšou alternatívou je, že publikovaná bude skladba, popri ktorej bude oznámený nový album.

Vieme však, že Viktor Sheen je známy tým, že je originálny a nerobí veci tak úplne ako jeho kolegovia z brandže. Preto nás môže prekvapiť, či už streamami, jednotlivými trackmi, vizuálom, prakticky čímkoľvek. Kto ho ale sleduje, tak vie, že sa niet čoho obávať, skôr sa treba tešiť.

Faktom totiž ostáva, že Viktor Sheen naberá na popularite, a nie len v Českej republike a na Slovensku, ale aj na východe Európy. Dôvod je prostý – jeho hudba je kvalitná, dáva si záležať na tom, čo dá von, pričom nezabúda na to, aby boli jeho priaznivci informovaní. Má čo ponúknuť a je aj pomerne aktívny, čo je veľmi dôležité, ešte k tomu v dobe ako je táto.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Frayer Flexking spoznal súpera. Koho vyzve v ďalšom zápase?

Keď sa bavíme o špičke českého, ale aj československého rapu, znalci meno Viktor Sheen určite spomenú. Nemá možno síce taký hype ako Ektor či Yzomandias, ale čoskoro to môže byť inak. Sheena majú radi aj ľudia, ktorí si rap až tak veľmi nejdú, ale dajú si záležať na výpovednú hodnotu textov.

Tento chalan jednoducho ponúka naozaj široké spektrum toho, čo môže ľudí zaujať.

Foto: Viktor Sheen, profil na Instagrame

Odporúčame