Frayer Flexking spoznal súpera. Koho vyzve v ďalšom zápase?

Frayer Flexking sa vracia do boxerského ringu. To je už niekoľko týždňov známa informácia, no teraz už presne vieme, kto proti nemu bude na podujatí Fight Night Challenge 3 stáť. Meno Frayerovho súpera niekoho možno prekvapí. Poďme sa pozrieť na to, o koho sa jedná. 

Frayer Flexking vie, kto proti nemu stojí

Frayer Flexking má za sebou už dva boxerské zápasy. Najprv senzačne zdolal vo svojej premiére Čis Tého. Následne odchádzal ako porazený po meraní síl s Refewom. Tento duel ale poznačili jeho problémy s chráničom zubov. Tie boli zároveň dôvodom, ktorý prispel k návratu FF do boxerského ringu. Dostať sa späť do prípravy a odriekať si každodenné lákadlá totiž nie je jednoduché. Pre rappera možno aj niekoľkonásobne.

Frayer teraz vie, kto bude proti nemu na Fight Night Challenge 3 stáť. Flexkingovým súperom bude účastník reality show Farma, ktorý sa volá civilným menom Imrich Štefánik, no všetci ho poznajú pod prezývkou Baron. FF o ňom nemá vysokú mienku. „Videá z jeho prípravy ma vôbec nezaujali a môj názor na neho je taký, že je to chronický klamár, ktorý si kupuje followerov a oj.báva ľudí.“

Už teraz vieme, že 27. decembra 2022 bude v Brne horúco. Títo dvaja si totiž nič nedarujú, ako v trash talku pred zápasom, tak priamo v samotnom ringu. A to ľudia majú radi!

Ak by chcel vidieť adepta na najlepší rapový klip tohto kalendárneho roka, neváhaj kliknúť na tento odkaz. Radikal Chef, Dokkeytino a LucaBrassi10x vyzerajú vo vizuáli na song „Mimo Kontroly“ ako bratia zo seriálu Peaky Blinders. 

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Yzomandias a NobodyListen predstavujú  J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition

Photo credits: Instagram.com/FrayerFlexking

Odporúčame