VIDEO Známy YouTuber strávil 24 hodín v blízkosti Area 51: Všade samý sniper, toto tam objavili

Zdroj: YouTube/MrBeast

#Pokiaľ tráviš na internete každý deň aspoň nejaký ten čas, určite si zachytil, že státisíce ľudí sa chystajú v septembri atakovať známu Areu 51 v Nevadskej púšti. Známy YouTuber MrBeast sa so svojimi kamarátmi rozhodol, že toto miesto navštívi ešte v predstihu, čoho výsledkom je vyše 15-minútové video, ktoré si môžeš pozrieť nižšie.

Černobyľské babušky zo zamorenej oblasti neodišli: Miesto v okolí výbuchu nie je mesačná krajina plná mutantov

A čo vlastne Area 51 je? Ide o odľahlý úsek zeme na dne vyschnutého jazera na juhu Nevady, ktorý je vo vlastníctve vlády Spojených štátov, a na ktorom sa nachádza vojenské letisko, pravdepodobne používané na tajný vývoj a testovanie prototypov nových vojenských lietadiel. Na letisku prebiehal vývoj mnohých prísne utajovaných strojov ako Lockheed U-2 alebo Lockheed SR-71 Blackbird.

Pre svoju tajomnú povahu, nepochybnú spojitosť s tajným leteckým výskumom a sériu neobvyklých úkazov sa Area 51 stala jednou z významných lokalít dohadov o UFO a rôznych konšpiračných teórií. K neobvyklým aktivitám pripisovaným základni v Area 51 patrí napríklad skladovanie, testovanie a spätné inžinierstvo mimozemských plavidiel (vrátane materiálov údajne zachránených v Roswelli).

K tomu patrí aj štúdium bytostí pochádzajúcich z týchto lodí (živých aj mŕtvych) a výroba leteckých strojov založených na báze mimozemských technológií.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame