VIDEO Úprimné vyznanie slovenského youtubera: Slzy, týranie, šikana aj coming out

Youtube

#Slovenskí youtuberi zvyknú na svoje profily nahadzovať videá, v ktorých vyzerá všetko ideálne a nablýskane. Majo Seman, 16-ročný vloger to však v poslednom čase poňal inak. Po zábavných videách, v ktorých testuje beauty produkty či spieva karaoke, prišlo video plné sĺz a osobných vyznaní.

Majo video s názvom Niekedy je to ťažké natočil vo vlaku. Počas rozprávania takmer celý čas plakal a vyznal sa z niekoľkých vecí, z ktorých prebehol mráz po chrbte. Obvinil v ňom nevlastného otca z psychického aj fyzického týrania, hovoril o šikanovaní na základnej škole, úmrtí biologického otca a prišlo aj na tému jeho sexuálnej orientácie.

Po opadnutí emócií natočil Majo ešte jedno video na túto tému. Išlo o oficiálny coming out, počas ktorého o sebe hovorí ako o pansexuálovi. Tiež v ňom uznáva, že možno nie všetko, čo vo vlogu z vlaku povedal, malo byť verejne povedané.

Zdá sa však, že si to mladý youtuber týmto spôsobom v hlave urovnal a po slzách spred niekoľkých dní je už všetko v akom-takom poriadku.

Odporúčame