VIDEO Najznámejší austrálski cestovatelia navštívili Slovensko: Videli Bratislavu, Bojnice aj Čičmany, aký je ich verdikt?

Zdroj: YouTube/Flying The Nest

#Pokiaľ sleduješ na YouTube cestovateľské videá, pravdepodobne poznáš dvojicu vystupujúcu pod názvom Flying The Nest. Obaja milujú cestovanie po celom svete, vďaka čomu sa im podarilo dostať aj do Bratislavy. Vo videu nižšie si môžeš pozrieť, akí boli unesení z malých uličiek v našom hlavnom meste.

Okrem toho ochutnali aj naše tradičné jedlá, objavili známe podniky, ktoré môžeš kedykoľvek navštíviť aj ty a na záver si dopriali aj výhľad z bratislavského UFA. Čo však poteší azda najviac je fakt, že na konci videa dvojica hovorí, že si uvedomuje, že Slovensko nie je len Bratislava. Preto nasadli do auta a vybrali sa objavovať jeho krásy.

Zo záberov pre ďalšie video môžeš vidieť, ako navštívili Čičmany, Bojnický zámok či skvelú Kolibu u Pacha, ktorá sa nachádza po ceste z Prievidze do Handlovej. My sa už teraz nevieme dočkať na ich nové video, aby sme mohli vidieť, čo ich na našej nádhernej krajine zaujalo najviac.


Miluješ rýchle autá?
Už tento víkend sa na Slovakia Ringu odohrá Veľká cena Slovenska. Lístky nájdeš na Predpredaj.sk!

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame