Vďaka Petre Vlhovej a Niké sa naučím lyžovať, vraví výherkyňa Mária

Takéto prekvapenie ani vo sne nečakala. Pani Mária patrila medzi stovky súťažiacich, ktorí na Facebooku tipovali dĺžku lyží kráľovnej svahov Petry Vlhovej. Jej tip bol správny, rovných 160 centimetrov. Náhoda to zariadila tak, že práve ona sa stala šťastnou majiteľkou vzácnych lyží s podpisom obľúbenej Peti. 

Krásny darček pod vianočný stromček

Keď sa Mária dozvedela, že vyhrala lyže s podpisom pýchy slovenského športu, neskrývala úprimnú radosť. „Ďakujem krásne. Bolo to vážne prvýkrát, čo som sa zapojila do súťaže a usmialo sa na mňa šťastie,“ povedala Mária, ktorá si vo voľnom čase rada pozrie lyžiarske preteky v televízii. Sleduje ich  najmä vtedy, keď jazdí Petra. 

Mária priznala, že svoju výhru vyskúša aj na svahu, pokiaľ to podmienky dovolia. Ak budú otvorené strediská, rada by som išla lyže vyskúšať. Aspoň sa naučím lyžovať, pretože normálne snowboardujem,“ dodala Mária, ktorá si vďaka Niké a Petre Vlhovej možno zamiluje nový šport.  

Tipnite si na preteky a vyhrajte!

Chcete jazdiť na rovnakých lyžiach ako Petra Vlhová aj vy? Stačí si podať tiket s minimálnym vkladom 5 eur v pobočke Niké alebo online. Tiket musí obsahovať tip na preteky obrovského slalomu Svetového pohára žien v alpskom lyžovaní v Courcheveli, ktorý sa uskutoční 12. decembra. Podaný tiket vám nielenže môže dopriať peknú finančnú výhru, ale zároveň ste v hre o jednu z desiatich vecných cien v kombinácii s voľnými tiketmi. Najhodnotnejším artiklom sú bezpochyby lyže, na ktorých jazdí aj Petra Vlhová a ktoré by chcel získať každý lyžiarsky nadšenec. Viac informácií nájdete TU!

Zdroj: PR článok
Odporúčame