Valentín je tu, my máme tajnú zbraň pre ženy: Tipy na darčeky, ktorými si ho získate

pixabay.com

#Február zvádza s májom silný súboj o titul mesiaca lásky. Práve v druhom mesiaci nás čaká Valentín, ktorý sa čoraz viac udomácňuje ako sviatok nielen medzi mladými ľuďmi. Na Valentína sa nielenže patrí, ale priam sa stalo zvykom, že sa dvojice navzájom obdarúvajú. Či už patríte k tej skupine ľudí, ktorá je zástancami sviatku zaľúbených alebo nie, veríme, že svojej polovičke chcete dopriať milý darček, ktorý ju poteší.

Vybrať vhodný dar pre muža dá ženám poriadne zabrať. My sme pre vás zozbierali desať tipov na valentínske darčeky pre neho, s ktorými zaručene uspejete.

1. Vtipné trenky

Muži milujú ženy, ktoré majú nadhľad a humor. Ten môžete prejaviť aj počas tohto dňa napríklad tým, že mu dáte vtipné spodnú bielizeň. Môžu mať aj dvojzmyselný nápis typu „na veľkosti nezáleží“ a podobne.

unsplash.com

2. Zvodná bielizeň

Čo si budeme klamať. Muži sú od prírody tvormi, ktorí majú väčší apetít a chuť na laškovanie ako dámy. Ženy predstavujú pre nich najväčší symbol krásy. Doprajte mu pohľad na vás v novej a nádhernej zvodnej bielizni. Verte nám, že úspech tohto darčeka je zaručený. Pre tie odvážnejšie odporúčame skúsiť nejaký pikantný kostým.

3. Vášnivý sex

Milé žienky, aspoň dnes odhoďte svätožiary a splňte svojmu drahému jeho najtajnejšie túžby. Čo tak okoreniť váš sexuálny život netradičným miestom či novou polohou?

4. Hodinky

Odkloňme sa od sexu. Zdá sa vám, že váš drahý vždy mešká na rande? Tento problém hravo vyriešite kvalitnými hodinkami. Skúste sa pozrieť na drevené, sú stávkou na originalitu.

5. Fľaša

Ó áno. Fľaša kvalitného drahého sektu tiež nie je na zahodenie. Ak si ho budete dávať iba na špeciálne príležitosti a správne ho uskladníte, vydrží vám dlho a stále vám bude pripomínať túto magickú chvíľu. Koniec koncov, možno to vo vás naštartuje chuť aj po niečom inom.

unsplash.com

6. Fajka

Vieme, že tento výraz vyznieva už teraz dvojzmyselne, ale na Valentína je to povolené. Moralisti nebojte sa, na mysli máme zaujímavú fajku na tabak. Nie je to tradičný darček a zrejme by ho ani nečakal. Uznávame ale, že tento dar je vhodný iba pre tých, ktorý holdujú fajčeniu. Poprípade mu dajte kubánsku cigaru, v živote treba skúsiť všetko.

7. Lístky

Univerálny darček, ktorým nič nepokazíte. Lístky na športový zápas, lístky do kina, lístky na koncert jeho obľúbenej kapely. Možností je veľa, vyberte to, čo mu bude najbližšie.

8. Kravata

Darček, ktorý má všestranné využitie. Môže slúžiť ako súčasť predohry, ale zároveň ako módny doplnok, ktorý vie využiť na promóciách, v práci, na svadbe či na plese. Jediné, čomu by ste sa mali vyhnúť sú srdiečkové a podobne gýčové vzory.

unsplash.com

9. Hra

Muži sa radi hrajú. Čo tak kúpiť mu hru pre dvoch? Na mysli máme niečo šteklivé, na internete je množstvo druhov práve takýchto hier. Minimálne kocky so sexuálnymi polohami zoženiete v každom obchode s drobnosťami.

10. Kniha s provokatívnou záložkou

Patrí váš drahý k milovníkom kníh a čítania? Výborne! Kúpte mu knihu, po ktorej už dlho pozerá alebo si aspoň myslíte, že práve tá by ho mohla baviť. Aby ste však tento na pohľad nevšedný darček okorenili, vložte mu tam záložku do knihy, na ktorej budete vy.

Odporúčame