Umrel ďalší raper: Vychádzajúca americká hviezda si vzala život

Edot Baby tragicky umrel. (Zdroj: Instagram/edotbaby)

#Zo Spojených štátov amerických prišli ďalšie smutné správy. Opäť vyhasol rapový život, tentoraz dokonca neplnoletý. Mladý intrerpret si vzal život a hudobný svet naďalej smúti. Počas týždňa, na ktorí by priaznivci tohto žánru najradšej zrejme zabudli.

Umrel ďalší raper

Po tom, čo sme vás tento týždeň informovali o tragickej smrti člena skupiny Migos, Takeoffa, ktorý zahynul počas prestrelky v Houstone, musíme žiaľ opäť otvoriť túto nepríjemnú tému.

Rapový svet smúti: Člen Migos TakeOff tragicky umrel

Americké médiá prišli v noci z piatka na sobotu európskeho času s informáciami, že o život prišiel Edot Baby. Mal iba 17 rokov, pričom, aj keď celosvetovo ešte nebol úplne známy, predovšetkým v štáte New York sa o ňom vedelo. Môžeme ho zaradiť do new schoolu, mal talent a vedel zaujať. Nižšie vám pripájame jeden z jeho trackov, aby ste si mohli urobiť komplexnejší názor.

Edot ďalšie songy už nepridá. Svoj život ukončil vlastným rozhodnutím, zastrelil sa. Je to tragédia, pričom presný dôvod jeho konania zatiaľ nie je jasný. Z toho, čo sa objavilo v médiách, sa dá vyčítať, že mal psychické problémy, čelil depresiám a nezvládal tlak okolia na svoju osobu. Ako to presne bolo, teraz nie je podstatné, tak či onak, ide o veľmi smutnú záležitosť.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame