Rapový svet smúti: Člen Migos TakeOff tragicky umrel

Raper TakeOff tragicky zahynul. (Zdroj: Instagram.com/yrntakeoff)

#Počas prvého novembrového dňa vás musíme zaťažiť nepríjemnou správou. Raper TakeOff už nie je medzi nami. Americký interpret, ktorý mal iba 28 rokov, tragicky zahynul. Čo presne sa stalo?

TakeOff umrel pri streľbe

Raper TakeOff, ktorý bol členom ikonickej skupiny Migos, tragicky zahynul pri streľbe v meste Houston v americkom štáte Texas. Podľa informácií viacerých amerických médií sa mal TakeOff spolu s kolegom a kamarátom Quavom počas Halloweenu staviť pozrieť priateľov, ktorí v Houstone žijú.

Obaja mali ísť na oslavu Jasa Princea, syna J. Princea. Následne, keď odchádzali, dostali sa podľa dostupných správ do potýčky, ktorá vyvrcholila streľbou. Quavo mal vyviaznuť bez väčších komplikácií, TakeOff žiaľ neprežil a vo veku 28 rokov ho zastrelili.

Celá záležitosť je ešte veľmi čerstvá, preto nie sú isté detaily, ktoré by nám ponúkli celistvejší obraz o tom, čo sa v Houstone stalo. K streľbe malo dôjsť približne o pol tretej ráno. Rapový svet smúti, opäť ho opustil človek, ktorý tu mal ešte nejaký čas ostať. Ďalšie podrobnosti budeme detailne sledovať.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame