Rytmus systematicky rozbil Molocha. Počítanie už v 1. kole (VIDEO)

Rytmus si včera pripísal svoj prvý boxerský triumf, ktorý sa zrodil v meraní síl s Molochom Vlavo. Jednalo sa o zápas, ktorý divákov lákal ako jeden z najviac, pričom fanúšikovia sa počas tohto duelu rozhodne nenudili. 

Rytmus bez zaváhania

Pre Patrika Vrbovského to bol tretí boxerský duel. Zápasy s Marpom a Gáborom Borárosom boli preňho veľkými výzvami, obrovskou športovou školou a predovšetkým zdrojom skúseností. Všetky spomenuté faktory spojil do fungujúceho celku, ktorým bol kvalitný výkon proti Molochovi.

Rytmus si na svojho súpera vyšliapol od úvodu, pričom hneď v prvom kole bol Moloch Vlavo počítaný. Zápas mu vôbec nechutil, dostával úder za úderom.

Napokon Moloch dokázal dobojovať do samotného konca a na rad prišlo rozhodnutie bodových arbitrov. To znelo jasne, víťazom sa stal Rytmus. Musíme konštatovať, že zaslúženým spôsobom. Tak znel aj rezultát rozhodcov: 3-0 na body pre člena legendárnej skupiny Kontrafakt.

Už teraz sme zároveň zvedaví na to, aká ďalšia (nielen) športová výzva pred Rytmusom bude najbližšie. Patrik opakovane dokazuje, že posúva svoje limity a je zaujímavé to sledovať.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: FNC

Odporúčame