Náš jedinečný BEAT SHOP sa stáva realitou a online bude v najbližších hodinách

Naša myšlienka, ktorá sa po dlhších vybavovačkách konečne stala realitou je tu! Už pred pár týždňami sme avizovali, že na našej stránke sa už čoskoro otvorí jedinečný obchod. Predávať sa však nebude oblečenie, ale beaty a hudobná produkcia. Predávať budú populárnejší, aj menej známi producenti.

Sme radi, že sa to konečne naplnilo a tento špecifický „obchod“, jediný svojho druhu je tu. Samozrejme, nájdete stránky, kde sa predáva produkcia, no my sme to poňali zo svojho konca, a priestor dáme naozaj hocikomu, kto o to požiada a bude za to stáť. Je to šanca nie len pre producentov, ale aj pre raperov, ktorí budú mať jednoduchšie prezeranie, a samozrejme viacero beatmakerov na jednej kope. Zo začiatku sa nahodia postupne prví producenti, a už čoskoro začneme pridávať ďalších a ďalších, keďže sa nám ozvalo naozaj veľké množstvo ľudí, a nie je jednoduché to koordinovať.

Pýtate sa na nejaké známe mená? V prvej várke si budete môcť prezrieť a samozrejme aj kúpiť beat napríklad od producenta menom Dualit Beatz. Odkiaľ to meno poznáš? Z jednej z najlepších skladieb minulého roka – Nerieš ft. DMS – 10 minút. Ostatné si zatiaľ necháme pre seba a postupne samozrejme budeme o všetkom informovať. Veľmi sa tešíme na spustenie tohto jedinečného nápadu, a veríme, že všetko bude prebiehať bezproblémovo. Ak budete mať otázky, alebo budete mať záujem cez nás predávať, neváhajte nás kontaktovať výhradne na emaily generaciarapu@gmail.com – na ktorom sa primárne riešia tieto veci. Na našej fanpage sa odpovede nemusíte dočkať, keďže nám tam chodí veľa správ.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.