Twiinsky ako z porna, otrasný klip Elánu aj provokujúci Martin Jakubec: Toto boli najvirálnejšie témy roku 2019

Twiins (Zdroj: YouTube/PanikRecordsTube)

#VIrál je už raz taký. V dňoch, keď je in, tak sa nehovorí takmer o ničom inom. o pár dní neskôr sa naň takmer zabudne. A preto si na konci roku pripomíname tie najvirálnejšie témy Slovenska, o ktorých sme na Hashtagu písali. Vyberali sme ich podľa najobjektívnejšej štatistiky – podľa čítanosti jednotlivých článkov.

Z nového klipu Twiins sa smial celý internet

Zdroj: YouTube/PanikRecordsTube

Ľahké porno, či normálny hudobný klip? Aj to sa riešilo, keď v lete Twiins zverejnili svoj nový klip k skladbe Que Me Gusta.

Vtipné reakcie na klip | Správa o klipe

Konflikt Martina Jakubca s P.A.T.om

Martin Jakubec (foto: Youtube/Martin Jakubec)

Martin Jakubec sa v lete rozhodol vysmievať z mena Rytmusovho syna. Zároveň provokoval Rytmusa, Jasminu i Daru klipom, ktorý zvládne dopozerať len človek po lobotómii. Do Jakubca sa tak oprel Rytmusov kamoš, raper P.A.T. a bol z toho instagramový beef.

Konflikt Jakubca s P.A.T.om | Jakubec provokuje Rytmusa klipomJakubec vracia úder

Elán a ich dementný klip o novinároch

Jožo Ráž (Youtube.com/Warner Music Gold)

Keď už sme mysleli, že po všetkých otrasných klipoch Twiins a Jakubca sme videli všetko, zo záhrobia vyšiel Elán s ich novým klipom Bulvárne krysy. A ten prerazil dno dna.

Vtipy, ktoré sa smejú Elánu

Snažila sa aj Dara

Dara Rolins (zdroj: Youtube Dary Rolins)

Poď sa rozbiť. Tak sa volá tohtoročný klip Dary Rolins, ktorý sice nedosahuje ligu Elánu a Twiins, ale smiešny bol dostatočne.

Dara a jej smiešny klip

Brit si pozrel Luník IX

Bald and Bankrupt na Luníku IX (zdroj foto: Youtube)

Bald and Bankrupt je názov kanálu britského youtubera, ktorý si za svoje destinácie zvyčajne vyberá rôzne miesta vo východnej Európy. A neobišiel ani Slovensko. V najnovšom videu sa totiž vydal na Luník IX v Košiciach, kde zažil svadbu, zábavu, ale hlavne chudobu a neporiadok.

Pozri si video z Luníku IX

Odporúčame