Jakubec sa po vulgárnom ataku od rapera snaží vrátiť úder: Negramotný neandrtálec!

Martin Jakubec (zdroj: facebook.com/martinjakubec.fanpage)

#Kráľ pesničiek, ktoré si niekto nezvládne vypočuť do konca, Martin Jakubec, má za sebou rušné dni. Ako sme už písali, najskôr si na Instagrame robil srandu z mena Rytmusovho syna, keď Sanela prirovnal k Flanelu, Panelu, Salónke alebo Nechcel, no potom musel riešiť celkom iné veci.

Do útoku nezavelil samotný Krstný otec, ale jeho kolega z labelu Pozor Records – P.A.T. Ten naverboval svojich fanúšikov, aby písali nenávistné komentáre na sociálne siete zabávača, čo ho prinútilo až k zrušeniu jeho Instagramu.

A kým P.A.T. si po dňoch nahrávania stories a postovania fotiek včera dal pokoj a podľa Instáču pokojne zjedol veľký rezeň v Prahe, Jakubec postol ďalšie video. V ňom označil Frantu za negramotného neandrtálca. Video natáčal, ako inak, na pláži.

Po štyroch dňoch sa tak zdá, že konflikt ustal, Franto už nemá záujem kopať no a Jakubec zostane Jakubcom. Bude naďalej urážať kadekoho, zatiaľ čo si celé Slovensko z neho bude robiť posmech. Ako doteraz.

Božia pravda o tom kto si otvára hubu. Jedná sa o jednu schátralú existenciu.#pat#mat#ulica#nocoment#zrce#chill#skrapjenapicu

Uverejnil používateľ Martin Jakubec Streda 17. júla 2019

Odporúčame