Toto sú dôvody, pre ktoré by si mal navštíviť WAVE Festival

WAVE Festival

WAVE Festival

Od prvého ročníku WAVE Festivalu ubehli už dva roky. Na prvom ročníku si fanúšikovia dobrej zábavy mohli užiť koncerty dvojice Porsche Boya, Radikal Chefa, Gleba, PIL Ciho či skupinu DMS. To sa bavíme len o rapovom stagi, samozrejme. Bola to naša posledná párty predtým, ako sme zostali všetci zavretí doma.

Zrejme nikto nepochybuje o tom, že tento ročník bude opäť riadna a nezabudnuteľná párty. To be honest, pravdepodobne to bude ešte šialenejšie. ČO AK sa však nájde niekto, kto o tomto pochybuje? No, po prečítaní tohto článku by mu mali byť všetky pochyby odstránené z jeho hlavy. Vybrali sme pre teba niekoľko dôvodov, kvôli ktorým by si nad účasťou na WAVE Festivale nemal chýbať ani ty.

Line Up

Keďže sme rapový portál, je absolútne logické, že nás zaujímajú práve raperi. Tí sú pre stovky z nás hlavným ťahákom. Dlho sme si nikde neužili žiadne väčšie rapové show – ani my, ani raperi. Síce už sa pár shows odohralo, v Trenčíne sme sa tento rok nedočkali ničoho, z čoho by sme sa museli liečiť aspoň 3 dni. Tento rok prichádza Radikal Chef, Calin, Nik Tendo, Samey, Téčko, Luca Brassi10x, Dokkeytino a veľa ďalších. Už aj z Instagramu môžeme vidieť, že Radikal Chef aj Nik Tendo sa vrátili na stage v takom štýle, že po ich vystúpeniach nás zrejme budú bolieť duše. Ale zvládneme to. Calin zasa na Slovensko prinesie album, ktorý je podľa mnohých najlepším projektom za poslednú dobu. Téčko spolu s Mjayom si užijú domáce prostredie.

Dokkeytino bude taktiež „domáci“.  Len nedávno vydal banger BLADE, no určite si chce poriadne užiť aj staršie projekty. Pri Dj setoch, svoj predstaví aj Decky, ktorý predtým kryje záda Nik Tendovi. Nespomenuli sme Luca Brassiho10x, ten si strihne svoju premiéru v Trenčíne a zrejme bude snežiť tak nezabudni si pribaliť sánky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tyga v novom tracku oživil Pop Smokea (VIDEO)
WAVE FESTIVAL
WAVE FESTIVAL

Trenčín

Či už ide o WAVE Nights, WAVE Festival alebo iné akcie v Trenčíne, všetky končia rovnako. ROYAL PROMOTIONS sa stará už 5 rokov o tie najlepšie RAP Eventy nie len v Trenčíne, ale po celom Slovensku. Trenčín je  predsa Európske hlavné mesto kultúry roku 2026. Jednoducho si nemôžu dovoliť sklamať a to be honest, to sa dlho nestalo. Rovnako tak sa do Trenčína dá dostať prakticky z celého Slovenska. Ak nebývaš v úplnej p.či, bude ti úplne stačiť jediný vlakový spoj.

AK prídeš skôr, môžeš si užiť mesto. Navštív hrad, Laugaricio, pozri sa na zimný štadión, choď do kina alebo na laser game. Alebo sa ožer v parku, ale nikomu nehovor, že tento nápad máš od nás. Večer ale musíš prísť do EXPO Center. To je jediná vec, ktorú 13.5. musíš spraviť. WAVE Festival otvára brány EXPO Centra približne od 19:30. Radíme ti prísť čím skôr aby si nemusel stáť v ráde a zmeškať koncert tvojho obľúbeného interpreta.

Zábava

Je mi to až trápne, ale musím to napísať znova. Myslíš si, že raperi sa do Trenčína radi vracajú bez dôvodu? Stačí si pozrieť ich profily na Instagrame a nájsť akékoľvek video z Trenčína. Som si istý, že sa v popise bude písať niečo v tomto zmysle: Trenčín opät prekvapil a ľudia spravili ešte väčší bordel, alebo niečo v podobnom duchu. Klikni sem a uvidíš, ako Trenčín rozbil Radikal ešte minulý rok.

Môžeš byť VIP

To síce môžeš byť na každej akcii, no nie všade sa tak budeš naozaj cítiť. Ak si pár eur priplatíš, môžeš získať nejednu výhodu. Nebudeš sa tlačiť na vstupe, no ani na bare, VIP majú vlastny vstup, rovnako tak vlastnú zónu, kde je samostaný bar. Taktiež môžeš len tak nasávať atmosféru v chill zóne. Špeciálne miesto pod stageom je samozrejmosť. UPDATE: Už máš smolu, pretože VIP lístky boli pred pár hodinami vypredané. Máš však šancu dca vyhrať pod postom, ktorý nájdeš po kliknutí na tento odkaz.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chýba ti letný rap? Chio ťa v novom songu vráti do chillu (VIDEO)

Honorable mention

Budeme tam aj my. Nič iné netreba povedať.

Lístky kupuj na tomto odkaze, pre viač článkov klikaj sem.

Credits: WAVE Festival IG

Odporúčame