Chceš mať prehľad v rape? Sleduj náučný formát Edukácia

Hugo Hypetrain

Slovenská a zahraničná rapová scéna, albumové recenzie, ale aj história rapu. To všetko pokrýva video formát Edukácia, ktorý práve predstavuje slovenský DJ Hugo Hypetrain v spolupráci s renomovaným hudobným vydavateľstvom Universal Music Group.

Edukácia: Všetko, čo potrebuješ vedieť o rape

Projekt síce vznikol ešte v období lockdownov a pandémie, no momentálne si svoj nový domov našiel práve na sociálnych sieťach spomínaného vydavateľstva. Universal Music Group je svetové hudobné vydavateľstvo, ktoré spolupracuje s tými najväčšími hviezdami šoubiznisu, akými sú napríklad Billie Eilish, Justin Bieber alebo The Weeknd.

Svoju pobočku má aj na Slovensku a v Čechách, okrem množstva populárnych umelcov zastupuje aj niekoľko známych raperov a kolektívnych skupín.

Hugo Hypetrain rozdáva ucelené vedomosti

Edukácia je video formát, ktorý vznikol ešte v roku 2020 na instagramovom profile @hugo_hypetrain, ktorý si do svojich živých vysielaní začal pozývať zaujímavých hostí z hudobného biznisu. Diskutoval s nimi na rozličné témy a ponúkal svoje pohľady na hip-hopový žáner. Od počiatkov rapu na Slovensku až po vysvetľovanie špecifických pojmov, čo oslovilo množstvo fanúšikov, ktorí začali jeho videá pravidelne pozerať.

Hugo Hypetrain

Aktuálne sa tento projekt v upravenej verzii nachádza na Instagrame @universalmusicsk a TikToku @umusicsk, kde v týždňových intervaloch Hugo „edukuje“ publikum o rapových novinkách. Za sebou má už štyri albumové recenzie, v ktorých rozobral novú hudbu Drakea, Gleba, Kendricka Lamara a najnovšie aj producenta Vi3e. Najbližšie sa na Huga a novú časť môžete tešiť už najbližšiu nedeľu na sociálnych sieťach Universal Music a pre exkluzívny obsah si kliknite ich TikTok.

Zdroj: PR správa

Odporúčame