Najlepšia droga je čistá hlava. Yzo a NobodyListen vydali nový klip

Yzomandias a Nobodylisten

Najlepšia droga je čistá hlava. To nie je iba tvrdenie, ktoré je pravdivé, ale taktiež je to song z nového mixtapu od Yzomandiasa a NobodyListena, ktorý teraz dostáva parádny videoklip. Na songu sa objavuje aj Nik Tendo a celkovo sa jedná o vizuál, ktorý slúži ako rozlúčka s letom. Nechýba taktiež podpora pre Karla (#freekarlo), ktorý je momentálne za mrežami. 

Najlepšia droga je čistá hlava

Schválne sme pred song nepísali žiadny text, chceli sme, aby ste si tento track z aktuálneho mixtapu J. EDEN E-G3N (#freekarlo edition) pustili bez akéhokoľvek ovplyvnenia od nás. Z nášho pohľadu sa jedná o song, ktorý je prepracovaný po každej strane. NobodyListen odviedol fantastickú prácu, takisto aj Yzomandias a Nik Tendo. 

„Priatelia, kamaráti a fans, jedna nádherná kapitola našich životo je za nami,“ napísali tvorcovia k tomuto videoklipu. „Je potrebné to uzavrieť veľkolepo, najlepšie videoklipom s dobrou náladou.“ Vo videoklipe sa objavujú Yzomandias, NobodyLIsten, ale taktiež aj Nik Tendo, JS, Decky, Tkeej, PTK, Luca Brassi10x, Calin, Dokkeytino, Rej, Crosso či Kohák. „Ďakujeme za túto extrémnu predletnú a letnú jazdu.“

P.S.: Odkaz od opitého Deckyho na konci videoklipu je už teraz legendárnou záležitosťou <3

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Pripomeň si moment, keď Strapo spojil sily s Mariánom Čekovským. Song „2LÁK“ v sebe dodnes skrýva veľké množstvo silných myšlienok. Viac sa dozvieš po kliknutí sem

Skladba „Lieky“, na ktorej spolu robili Martin Matys a Boy Wonder má už aj videoklip. A musíme konštatovaž, že originálny a pútavý. Ak si naň zvedavý, môžeš si ho pozrieť tu.

Photo credits: @benediktrenc

Odporúčame