Chýba ti letný rap? Chio ťa v novom songu vráti do chillu (VIDEO)

Leto sa blíži ku koncu a čoskoro začne jeseň. Áno, áno, vieme a uvedomujeme si to. O dôvod viac, aby ťa Chio zobral späť do teplých a bezstarostných dní. Vypočuj si nový track tohto ambiciózneho slovenského rappera, ktorý robí hudbu po svojom. A čo by si si mal zo songu „MAXIMUM“ zobrať?

Chio ťa vráti do letných dní

Chio, ktorý dal naposledy o sebe vedieť skvelým coverom na songu „Doja“ od Central Ceeho (vypočuť a prečítať si o tom môžeš tu), pustil von track „MAXIMUM“. „Skladba je prvým singlom z albumu, ktorý vyjde v októbri. CD sa volá Local Patriot a má taký názov, pretože sme na ňom robili čisto ľudia, ktorí sú z môjho mesta. A teda, je venovaný Rožňave, z ktorej pochádzam,“ približíl Chio pre náš portál.

Čo by si mal poslucháč z tohto songu vziať? „Mal by si z neho zobrať hlavne letný vibe, ktorý z neho v podstate aj ide. V mojej tvorbe sa chcem aj naďalej uberať smerom, akým sa uberám. A teda, netlačiť sa nikomu do zadku, robiť si svoju vec a robiť ju najlepšie, ako som schopný. Na všetkom si dávam záležať,“ dodáva interpret, ktorý, ak bude pokračovať v nastolenom trende, už čoskoro naozaj výrazným spôsobom prerazí.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/chio_flexinpeace

Odporúčame