Tyga v novom tracku oživil Pop Smokea (VIDEO)

Tyga vydal koncom uplynulého týždňa nový track, na čom by samo o sebe nebolo nič špeciálne, ale tento americký rapper oživil v skladbe „Sunshine“ dnes už žiaľ nebohého kolegu Pop Smokea. 

Tyga vzdal hold Pop Smokeovi

Originalite sa medze nekladú a to platí aj v tomto prípade. Pop Smoke, ktorý sa narodil v roku 1999 opustil tento svet vo februári 2020 a odvtedy mu viacero interpretov po celom svete vzdalo hold, alebo ak chcete tribute. Tyga posúva spomienku na Popea ešte o úroveň vyššie.

V jeho skladbe „Sunshine“, na ktorej ho dopĺňa Jhené Aiko, figuruje aj Pop Smoke. Nie, nie je to song venovaný vyslovene jemu, aj keď sa to dá brať aj týmto spôsobom. Skrátka, PS je súčasťou, ešte inak povedané, nachádza sa na feate. Predovšetkým v Spojených štátoch amerických sa toto oživenie nebohého interpreta stretlo s veľkou vlnou reakcií.

Aj keď sa nájde pár ľudí, ktorí tvrdia, že to Tyga robí iba pre pozornosť, väčšina to kvituje a chváli. Obaja mali totiž medzi sebou veľmi dobrý vzťah.

Pop Smoke patrí medzi umelcov, ktorí odišli z tohto sveta skôr, ako by mali a oživiť ich hudobný odkaz takýmto spôsobom je viac než vítané. Nebuďte prekvapení, ak bude song „Sunshine“ o niekoľko mesiacov na popredných miestach hitparád. My Tygovi dávame za tento počin palec nahor.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/„Sunshine“

Odporúčame