Čo Simu zaskočilo v Mexiku? (VIDEO)

Čo Simu zaskočilo v Mexiku? To je jedna z otázok, na ktoré vďaka novému rozhovoru, v ktorom sa slovenská rapperka predstavila, dostanete odpoveď. Sima bola súčasťou interview pre portál Startitup a rozhovorila sa na mnohé zaujímavé témy. Toto bola jedna z nich.

Čo Simu zaskočilo v Mexiku?

Nebudeme vám to prezrádzať, pretože máme rešpekt k práci naším kolegom-novinárom. Ale môžete si to pozrieť v aktuálnej časti. Prezradila napríklad na to, že kamkoľvek ide na dovolenku, nevie úplne oddychovať. Skrátka, jej vnútro stále pracuje a neprepína do režimu prázdnin.

Momentálne sa Sima sústreďuje na turné, ktoré by malo byť vrcholom jej kalendárneho roka 2022. Má viaceré smelé plány, za ktorými si, ako ju poznáme, tvrdo pôjde. Pobyt, ktorý absolvovala v Mexiku, jej veľa dal, pričom v istom ohľade sa dá povedať, že jej myslenie nasmeroval opäť novou vecou.

V uplynulých rokoch sa naplno etablovala na rozmedzí slovenskej rapovej a speváckej scény. Má svojich kritikov, ale počet fanúšikov je u nej rozhodne hmatateľnejší. Dozviete sa aj to, čo by Sima odkázala mladým ľuďom, ktorí sa snažia preraziť. Aj keď to môže znieť ako klišé, každý právo na to, aby si plnil svoje sny.

ČÍTAJ TIEŽ: Jakub Gulík u Sajfu napodobňoval Rytmusa (VIDEO)

Photo credits: Sima, IG

Odporúčame