Milionárom sa stal poštár, študent aj dôchodkyňa: Pozri, ako títo šťastlivci prišli k peniazom

Nikdy nevieš, kedy budeš mať šťastný deň aj ty. Zdroj foto: Unsplash

Nikdy nevieš, kedy budeš mať šťastný deň aj ty. Zdroj foto: Unsplash

#Skús porozmýšľať, čo by si robil, ak by sa ti podarilo vyhrať jackpot v hodnote niekoľkých miliónov. Nádherná predstava, však? Teraz ti ukážeme, že to nemusí byť iba tvoje zbožné prianie, ale nefalšovaná realita.

Vernosť, ktorá dôchodkyni priniesla milióny

Dôchodkyňa Amy Nishimura už viackrát navštívila Las Vegas, ale miliónové šťastie sa na ňu usmialo až keď mala 71 rokov. Vždy, keď bola na dovolenke v mekke hazardu, hrala v hoteli Freemont z poverčivosti stále na rovnakom výhernom automate. Robila to už vyše dvadsať rokov a verila, že jej prinesie úspech. Tesne pred Vianocami v roku 2003 skutočne vyhrala, a to rovno šialených 8,9 miliónov dolárov. „Išla som na raňajky a všade som videla stenu s fotkami ľudí, ktorí tu vyhrali jackpot. Pomyslela som si, že tam chcem byť tiež,“ komentovala penzistka svoj najšťastnejší deň v živote.

Zo študenta rekordný výherca

Stať sa počas vysokoškolského štúdia milionárom? Aj o tom je prípad istého 20-ročného mladíka z Nórska, ktorý zbohatol o 11,7 milióna eur v online kasíne. „Ani v mojich najdivokejších fantáziách som si nikdy nemyslel, že vyhrám jackpot. Zrazu sa to stalo a úplne mi to zmenilo život,“ reagoval na výhru, ktorá bola zapísaná dokonca aj do Guinnesovej knihy rekordov, pretože ide zatiaľ o najvyšší jackpot v tomto type hry. Ako priznal tento študent, dovtedy sa venoval skôr stávkam na športové zápasy. V online kasíne si už pritom môžeš zahrať aj na Slovensku.

Najbohatší poštár histórie

Príbeh ako vystrihnutý z filmu. Americký poštár z Havaja John Tippin si bol užívať na výlete v Las Vegas.„Nie som častým hráčom, ale moji priatelia mi povedali, že bez toho, aby som si zahral, ​​nemôžem odísť,“ prezradil. Tak ich poslúchol a pred odchodom z kasína preč si povedal, že si ešte raz potiahne typickou veľkou pákou na automate. Možno sa tomu dá len ťažko uveriť, ale vyhral 11,9 milióna dolárov.  Len o kúsok ďalej hrala jeho manželka poker, ktorá ihneď vstala a svoje nahrané peniaze darovala iným hráčom so slovami –„ja už dnes vyhrať naozaj nepotrebujem“.

Vyhral jackpot a išiel do práce

Ďalší rekord z online kasína. 26-ročný britský vojak Jonathon Heywood slúžil na misii v Afganistane a v roku 2015 si zahral hru Mega Moolah. Zrazu neveril vlastným očiam. Vyhral takmer 18-miliónov eur, čo je dosiaľ najväčšia výplata v online hre s hracími automatmi.  A jeho reakcia? Nasledujúci deň išiel normálne do práce a tri dni o tom nikomu nepovedal. „Nikdy som ani nesníval o tom, že budem jazdiť na Bentley, nehovoriac o jeho vlastníctve. Rodina dostane ako dar plavbu loďou po Stredozemnom mori,“ povedal tesne po výhre. Túžiš po vysnívanom aute či dovolenke aj ty? Skúsiť šťastie môžeš v jedinom licencovanom kasíne na Slovensku eTIPOS.sk. Nemusíš pritom nikde chodiť, hrať môžeš rovno z mobilu, nech si kdekoľvek.

Zdroj foto: Pixabay
Zdroj foto: Pixabay

Najlepšie rozhodnutie v živote

Výhra, ktorá majiteľovi v roku 2016 priniesla ešte väčšiu výhru. 27-ročný Rawiri Pou z Nového Zélandu vsadil v online kasíne na automatové hry 250 dolárov a podarilo sa mu získať až 1 500 dolárov. Jemu to však nestačilo a rovno ich vrátil do jackpotového kola. Výsledok? Na konto mu pribudlo viac než 10-miliónov dolárov. „Stále nemôžem uveriť, že je to skutočnosť. Od víťazstva som v šoku, nemohlo to prísť v lepšom čase. Poteším aj svojich rodičov a troch súrodencov,“ vyznal sa po neskutočnej výhre.

Výhra môže zmeniť život aj tebe

Tak čo, už vieš, čo by si robil s prípadnou výhrou ty? Či už je odpoveď áno, alebo nie, jej hlavným predpokladom je poštekliť šťastenu a niečo si zahrať. V online kasíne eTIPOS.sk si môžeš vybrať z viac než stovky kasínových hier. Okrem nich ťa čaká aj množstvo promoakcií a bonusy na výber.  Ako uvítací bonus môžeš získaš až desať eur, extra bonus až 350 eur na jeden vklad, alebo spiny bez rizika. Stačí sa len registrovať a zabaviť, teraz aj úplne bez rizika!

CHCEM SI ZAHRAŤ V ONLINE KASÍNE

Zdroj foto: Pixabay
Zdroj foto: Pixabay

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Tipos.

Odporúčame