To je gól: Pozrite si top 10 najväčšej hokejovej legendy, ktorú získali aj Simpsonovci

nhl.com

#V Simpsonovcoch sa už objavil a sám seba nadaboval všelikto, nikdy to však nebol hokejista. Tvorcovia sa teda v 28. sérii seriálu rozhodli pre zmenu a tak sa v jednom z aktuálnych dielov objaví aj Wayne Gretzky, bez debát najlepší hokejista všetkých čias. Ak vám to meno nič nehovorí, tak vedzte, že Gretzky v 80. a 90. rokoch pozbieral a prekonal všetky najdôležitejšie rekordy NHL – v počte bodov, gólov aj asistencií a zatiaľ to vyzerá tak, že ho ani v budúcnosti nebude mať kto prekonať.

Gretzky, legenda s číslom 99 na drese, vraj pri ponuke účinkovania v Simpsonovcoch neváhal ani minútu. Diel s jeho výstupom odvysielajú 11. decembra a Al Jean, výkonný producent seriálu dodal: „Konečne sa nám ho podarilo k nám dotiahnuť. Hľadali sme nejakého zimného hrdinu, akým je Santa Claus alebo Jack Frost a samozrejme neexistuje väčší hokejový hrdina ako Wayne.“

Kým sa Gretzky dostane na obrazovky televízií, odporúčame naštudovať si 10 najdôležitejších momentov jeho kariéry. Spoiler alert: vo videu uvidíte množstvo neskutočných gólov.

https://www.youtube.com/watch?v=T_cq26AZerA

Odporúčame