Staň sa bohyňou na každej pláži: Najväčšie plavkové trendy, ktoré ovládli toto leto

Foto: Unsplash.com

#Leto je v plnom prúde a s ním aj sezóna kúpalísk a dovoleniek pri mori. Nejedna z nás toto obdobie nekonečne miluje. Slnkom zaliata pláž, šum mora, opálená pokožka, prechádzky pod holým nebom do neskorého večera či vôňa grilovačky s kamarátmi…

Keď sa povie leto, každý si hneď predstaví niečo pozitívne alebo sa mu vynoria tie najkrajšie spomienky na horúce dni. Ak si ešte nekupovala plavky na túto sezónu, nezúfaj. Môžeš sa inšpirovať týmito trendmi roku 2019.

Leopardí vzor

Už niekoľko rokov je in. A to nielen na plavkách, ale aj na topánkach, sukniach, tričkách, bundách či módnych doplnkoch. Tak prečo ho nepremietnuť rovno aj na plavky? S takýmto vzorom pôsobia veľmi jednoducho, avšak vkusne.

Plavky s výrezmi

Možno nepatria medzi najpraktickejšie plavky, no zaručene v nich vynikneš. Obyčajné, jednofarebné plavky vyzerajú vďaka výrezom oveľa zaujímavejšie. Môžeš si vybrať niekoľko výrezov na spodných plavkách alebo iba jeden. Možností je naozaj veľa, zvyčajne sú výrezy na bokoch, uprostred plaviek či vzadu na chrbte.

Plavky s výrezom sú však veľmi sexi. Najmä na opálenej pokožke. 

Kvetinová potlač

Pokiaľ nemáš rada jednoduché plavky v jednej farbe alebo si romantická duša či miluješ kvety, tieto plavky sú presne pre teba. Túto sezónu sú kvety opäť in – či už na plavkách, šatách alebo sukniach. Tak sa ich neboj vytiahnuť zo skrine a ohúr tak návštevníkov pláže.

https://www.instagram.com/p/BwjXpkhnkQO/

https://www.instagram.com/p/Bjdh6NXAp2p/

https://www.instagram.com/p/BkIsNnwnVqu/

Farebné pásiky

Leto sa spája najmä s veselými a hravými farbami. Na plavkách pôsobia veľmi vkusne najmä v podobe pásikov. Stačí ti ich doladiť už len ľahkým letným prehozom a jednofarebnými žabkami či slameným klobúkom.

Plavky s opaskom

Skvelým doplnkom na plavkách je opasok. V takomto prípade ti postačia jednoduché plavky, na ktorých bude tento výrazný prvok. Čím hrubší budeš mať opasok, tým jednoduchšie plavky by si mala mať. Dnes si už vyberieš z obrovskej ponuky takýchto plaviek.

Odporúčame