Slovenka Natykerny vie, ako sa obliecť: Sledujú ju desaťtisíce, inšpiruj sa výberom z jej top outfitov

Natykerny (zdroj foto: instagram.com/natykerny)

#Slovenská influencerka Natália Körnerová, viac známa pod prezývkou Natykerny rozhodne vie, čo si má obliecť. Na Instagrame má viac ako 72-tisíc odberateľov a pravidelne pridáva fotografie, vďaka čomu niet pochýb, že má v malíčku nielen módu, ale aj modeling. Vybrali sme pre teba osem outfitov Natálie, ktorými sa môžeš v týchto dňoch inšpirovať.

#1 Ukáž plecia!

Neboj sa ukázať plecia. Krátky top do pol pása s odhalenými ramenami môžeš skombinovať počas chladnejších letných dní s koženými nohavicami, v extrémnych horúčavách so vzdušnou sukňou či obyčajnými rifľovými šortkami. Výrazným prvkom sa v tomto looku stane maličká priesvitná kabelka cez rameno.

View this post on Instagram

Na sebe mám top z novej kolekcie #hmconsciousexclusive . Je vyrobený z celulózovej tkaniny podobnej hodvábu, tvoria ho zo zvyškov, ktoré vznikajú pri výrobe pomarančového džúsu. Celú kolekciu si budeš môcť obzrieť, vyskúšať alebo kúpiť už 11.4 v Eurovei . Chcela som ale ešte doplniť sľúbené informácie z press tripu ktoré ma zaujali. Zapamätala som si že v @hm zapracovali na transparentnosti výrobkov, už tento mesiac doložia informácie o produktoch na web. Informácie ti umožnia zistiť v ktorej továrni bol produkt vyrobený, všetky informácie o zložení a riešení opätovného použitia či recyklácie výrobku ktoré máš opotrebované. To nie je bežné, v tejto oblasti zaostáva veľa módnych značiek 💪🏻

A post shared by @ natykerny on

#2 Letný overal

Kto by v lete nemiloval overaly? Influencerka skombinovala tento netradičný čiernobiely vzorovaný kúsok s obyčajnými šľapkami. Tie môžeš nahradiť aj letnými remienkovými sandálikmi a pokiaľ si nízka, nezabúdaj na podpätky.

View this post on Instagram

I have met a lot of inspiring and gifted women from different countries and with different cultural background. Each one of us has been different but we have had something in common: adventurous soul! Though all of us loved fashion, we have not hesitated to dress the raincoat and climb up the hill to see the view despite rainy and cold weather or sit in an open jeep to enjoy the countryside . Every day a new collection was presented to us. It was worn by dancers, singers, aquabellas, even female BMX riders. It looked amazing no matter what activity we did while wearing it, no matter what type of body and color of skin we had. The last day each of us created her own #hmstudioss19 outfit to capture it on the photo. It was unplanned fashion show where each of us turned into a model and felt perfectly seeing countless options of how to combine the outfits. Looking at women who enjoy their lives and jobs while fashion parade was the best show I have ever experienced in my life. 🏜

A post shared by @ natykerny on

#3 Športová elegancia

Športová elegancia. Tieto dve slová mi napadnú pri treťom looku. Natália stavila na jednoduchú bielu, v ktorej znamení sa nesie tento outfit. Doladila ho čiernymi doplnkami a to maličkou kabelkou cez rameno či štýlovými retro okuliarmi.

#4 Ľadvinky sú v kurze

Nezabúdaj na ľadvinku, ktorá je teraz v kurze. Natykerny zvolila tú v neónovej farbe a doladila ju jednoduchým tričkom s krátkym rukávom v rovnakej farbe, „koženými“ legínami a športovými teniskami.

#5 Ženská biela

Biela farba je pre dámy ako stvorená. Pozdvihne tvoju ženskosť a jemnosť. Influencerka zvolila jemný top na ramienka a vzdušné nohavice, v ktorých sa budeš cítiť nesmierne pohodlne.

#6 Rifľové sukne fungujú

Rifľové sukne sú tu s nami už hrozne dlho. Ani tento rok ich však so skríň nevyhodíme. Je skvelé, že sa dajú kombinovať do  športovejšieho štýlu. Skús ich doladiť napríklad bielymi teniskami a jednofarebným tričkom s potlačou, presne tak, ako to urobila Natália.

#7 Trendy elegancia

Široké nohavice sú nielen elegantné ale aj veľmi trendy. Modelka sa riadi heslom v jednoduchosti je krása a overal v tmavomodrej farbe skombinovala s remienkovými sandálikmi na podpätku a veľkou kabelkou cez rameno v rovnakej farbe overalu.

View this post on Instagram

#natykerny #feet #feetofnatykerny

A post shared by feet of natykerny (@natykernyfeet) on

#8 Na letné večery

Opäť tu máme dva jednoduché kúsky, ktorými sú krátky top a vzdušné nohavice. Tento komplet je skvelou voľbou najmä na vychádzky v meste, či na nosenie počas chladnejších letných večerov, keďže sú nohavice dlhé.

View this post on Instagram

Tento outfit je vyrobený z udržatelných materiálov z kolekcie #hmconscious . Je udržatelnosť naozaj téma ktorej sa chce h&m venovať ? S rastúcim dopytom po etickej, trvalo udržateľnej a ekologicky priaznivej vegánskej móde sa @hm odhodlalo prijať výzvu a do roku 2030 predávať len produkty z recyklovaných alebo udržatelných materiálov. 💪🏻 Ak sa ti to stále máli a pýtaš sa čo budú robiť nasledujúcich 11 rokov? Budú napríklad naďalej podporovať a spolupracovať s odborníkmi pre vývoj nových udržatelných materiálov. Už v kolekcií #hmconsciousexclusive predstavili nové materiály ako @pinatex , alternatívu prírodnej kože, vyrobenú z celulózových vlákien extrahovaných z listov ananásu, penu BLOOM alebo ´@orangefiberbrand ’ tkaninu podobnú hodvábu, vyrobenú zo zvyškov pomarančovej dužiny, ktorá je produkovaná pri výrobe citrusovych šťav.

A post shared by @ natykerny on

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *